Броварське управління Пенсійного фонду заявило про непричетність до розтрати двох мільйонів

Актуально, Новини 24 Кві. 2017 р., 12:13 379

Представник Броварського управління Пенсійного фонду України під час оперативної наради виконавчих служб міської ради прокоментувала інформацію про взяття під варту їхньої працівниці за підозрою у розтраті коштів на суму близько 2 мільйонів гривень.

Нагадаємо, працівницю Броварського управління ПФУ затримала СБУ спільно з працівниками поліції, а за інформацією прес-служби Київської обласної прокуратури у період з жовтня 2012 року по березень 2015 року незаконно нараховувались завищені суми пенсій 41 особі, які не досягли пенсійного віку. Зловмисниця вносила неправдиві дані до індивідуальних відомостей про застрахованих осіб, чим неправомірно збільшувала розмір нарахованого пенсійного забезпечення та загальний стаж роботи, що в подальшому дозволяло отримувати особам більшу суму пенсії.

За словами представниці Броварського управління ПФУ (начальник, депутат від «Єдності» Лідія Сенько була відсутня), ознаки кримінального правопорушення були виявлені ще в 2015 році. «Усі документи та матеріали були направлені в поліцію», — розповіла чиновниця.

Представник Броварського управління Пенсійного фонду.

Міський голова Ігор Сапожко, який слухав доповідь, наголосив, що порушення були виявлені від самого початку не поліцією, а керівництвом Броварського управління ПФУ, яке провело внутрішню службову перевірку. І саме за заявою керівництва Броварського управління Пенсійного фонду, за словами Сапожка, була порушена кримінальна справа.

Також чиновниця запевнила, що керівництво місцевого управління ПФУ надавало на час розслідування слідчим усю інформацію і всіляко сприяло слідству.

Сама підозрювана не працювала в управлінні Пенсійного фонду Броварів з 2015 року і щодо неї навіть подали у розшук. За інформацією прокуратури Київської області, нині вона затримана і взята під варту.

Слідчі дії тривають.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017