Броварським лікарням бракує щонайменше 100 медсестер і два педіатри

Актуально, Новини 27 Бер. 2017 р., 12:06 184

Броварська центральна районна лікарня знову переповнена пацієнтами, йде відтік медичних кадрів, а нових фахівців не додається. Про це під час оперативної наради у міського голови розповів головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк.

За словами Багнюка, знову збільшилася кількість хворих на грип та пневмонію, а також велика кількість, за словами головного лікаря, звернень з серцево-судинними захворюваннями, інфарктами та інсультами.

Також, за інформацією Багнюка, увечері 26 березня до лікарні потрапило троє людей у комі внаслідок алкогольного сп’яніння. «Начебто реалізації в нічний час алкогольних напоїв немає, а потрапляє до приймального відділення пацієнтів у стані алкогольного сп’яніння багато», — поскаржився Багнюк.Головний лікар також повідомив, що у ніч на 27 березня було близько 30 амбулаторних звернень до дорослої лікарні, а також чимало хворих у інфекційному відділенні у дитячій лікарні на Ярослава Мудрого. «Педіатр бігав між приймальним відділенням та корпусами практично цілу добу», — зазначив Багнюк.

Валентин Багнюк.

Очільник БЦРЛ звернув увагу і на те, що з приймального відділення дитячої лікарні за останні півтора місяці звільнилося два педіатри. «Залишилося двоє. Тепер питання як «закрити» чергування педіатрами на приймальному відділенні, бо не вистачає людей. Маємо велику проблему з відтоком медичних кадрів. Є сто вакансій медсестр (загалом у лікарнях — прим. Т. Б.). Сто! Саме стільки нам не вистачає. Їх з радістю беруть в приватні клініки. Медсестра в реанімаційному відділенні в Києві заробляє 8 тисяч гривень. Ми не знаємо як нам працювати з інфарктами і подібними захворюваннями», — розповів Багнюк.

Про проблему нестачі кадрів головний лікар Броварської центральної лікарні наголошував і на попередніх оперативних нарадах.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017