У четвер, 7 грудня, під час засідання постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики депутати розглянули проект рішення «Про доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

Зокрема, проектом передбачається включення до плану діяльності підготовку рішення «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території м. Бровари в нічний час» та проходження процедури відповідно до законодавства.

Відділ економіки планує підготувати відповідне рішення та провести процедуру його запровадження протягом першого півріччя 2018 року.

Відповідаючи на питання присутніх на засіданні, начальник відділу економіки Микола Загуменний зазначив, що попередньо в нашому місті вже діяла така заборона з серпня 2014 року. Але, за словами чиновника, рішення Броварської міської ради було скасовано через суд представниками торгівельної мережі «АТБ». І з 1 грудня магазини мережі поновили продаж алкоголю вночі.

Нагадаємо, у серпні 2014 року Броварська міська рада заборонила продаж алкогольних напоїв, пива, слабоалкогольних напоїв в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Бровари у період з 23:00 до 7:00 години.

Члени профільної комісії на вчорашньому засіданні одноголосно підтримали винесення даного проекту рішення на розгляд чергової сесії 21 грудня 2017 року. Тож, якщо рішення буде ухвалене броварськими депутатами, вже у І півріччі наступного року у Броварах реалізацію алкоголю вночі знову буде заборонено.

Проти заборони продажу алкоголю виступила Тетяна Немчина, яка відома ще й тим, що «бореться» з процесом перейменування вулиць м.Бровари.

Остання звернулась листом до міського голови та секретаря міськради з проханням зняти з порядку денного зазначений проект рішення «як такий, що порушує законодавство про захист економічної конкуренції та економічні законні інтереси представників малого та середнього бізнесу».

Тому поки питання заборони продажу алкоголю у Броварах вночі не вирішене – пити чи не пити, купувати чи не купувати – вирішувати безпосередньо містянам. Проте вже зараз можна з упевненістю сказати, що спокій місцевим правоохоронцям та медикам може тільки снитися. Адже більшість злочинів та надзвичайних пригод трапляється саме під дією оковитої…

Поділитись

Про Автора

Від редакції

Редакція видання "Трибуна Бровари"