Чи стали Акварелі «Зразковими»?

Актуально, Новини 29 Бер. 2017 р., 21:16 482

29 березня на сцені міського культурного центру «Прометей» відбувся звітний концерт студії естрадної пісні «Акварелі». Цього дня вихованці студії підготували програму на здобуття звання «зразковий».

Різнобарвна програма, зрежисована у вигляді репортажу, не залишила байдужими глядачів у залі:знову в проходах культурного центру стояли схвильовані мами маленьких талантів, знову чекали виходу на сцену своїх «сонечок» дідусі і бабусі, знову за кулісами в очікуванні «вироку» атестаційної комісії переживали юні вокалісти. Підтримати колег прийшли вихованці театру танцю «Зоряни», керівник Інна Савченко та талановиті дівчата з циркової студії «Вальсет» (керівник Катерина Сичова).

Оцінювала здібності броварських вокалістів атестаційна комісія у складі: Тамара Нестерук (директор центру творчості дітей та юнацтва Київщини),  її заступник з навчально-виховної роботи Алла Радзівілл, Ірина Тунік – завідуюча відділом дошкільних та позашкільних навчальних закладів УОіН БМР, Ленара Шекурова-Османова – українська, кримська співачка, заслужена артистка АР Крим (2007р.), Альбіна Копотова.

Привітати колектив «Акварелей» і свою доньку-вокалістку прийшов секретар Броварської міської ради Петро Бабич.

За словами директора ДЕНЦ «Камелія» Наталії Хаврюти, педагогам колективу вдалось за рік оновити звітну програму.

Протягом концерту звучали композиції українською, російською, англійською та французькою мовами. Весела «Бібібка», жартівлива «Мавпочка Рі-рі», яскравий «Український гоп-гопачок» та інші композиції зірвали шквал аплодисментів публіки.

Справжнього «вогню» дала зовсім юна солістка колективу, виконуючи пісню з репертуару Віктора Цоя «Кукушка».

Даша Сорокіна цього разу яскраво і професійно виконала складну композицію з репертуару Lara Fabian «Je T'aime». Попри негаразди з мікрофонами під час виступу дівчина блискуче закінчила свій виступ з оцінкою публіки «Браво!»

Переможниця телевізійного шоу «Голос діти» на каналі «1+1» — Еліна Іващенко виконала впродовж концерту дві композиції, одною з яких була  «Euphoria» Loreen. Знову голосом броварської дівчини плакав татарський народ:

Зрештою, зробити свій перший «крок до зірок» юним вокалістам допомогла керівник студії Ангеліна Абраменко. На завершення концерту вона зізналась своїм учням в любові та подякувала батькам за підтримку.

Ангеліна Абраменко

Члени атестаційної комісії запевнили присутніх, що чергову творчу сходинку колектив подолав і цілком заслуговує на звання «Зразковий».

Бажаємо юним броварським талантам нових творчих злетів!

[Not a valid template]

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017