Депутати наполягають на оприлюднені списку вулиць, де будуть проводитися ремонти

Актуально, Новини 30 Тра. 2016 р., 12:41 102

Апарат Броварської міської ради зобов’язаний до чергової сесії надати список усіх доріг, на яких будуть проводити поточний ямковий ремонт. На цьому на останньому засіданні бюджетної комісії наполягли її члени, депутати Броварської міської ради.

Зокрема, депутат Ірина Веремчук висловила претензії, що управління житлово-комунального господарства, на основі запиту якого підготовлений проект рішення щодо виділення 300 тис. грн. на ямковий ремонт, не надало в пояснювальній записці перелік вулиць, де цей ремонт буде проводитися.

Нагадаємо, що кошти на поточний ямковий ремонт пропонують перекинути з проектів «Повірка та ремонт будинкових засобів обліку» (100 тис. грн.) та «Розробка схеми санітарного очищення міста» (200 тис. грн.). Зменшення витрат на розробку схеми санітарного очищення міста виправдовується тим, що уже є розроблена комплексна схема санітарного очищення Київської області і там є частково розділ — місто Бровари, а тому, мовляв, не потрібно у повному обсязі розробляти цю схему, а лише доповнення до неї. На це, за інформацією, що її надає управління ЖКГ, достатньо лише 100 тис. грн.

Депутати наполягли на тому, щоб у протоколі комісії було дане доручення апарату ради підготувати у пояснювальній записці список усіх вулиць, де проводитимуться ремонти.

Тим часом. За сприяння депутата Броварської міської ради Ірини Веремчук, видання «Трибуна-Бровари» отримало інформацію управління ЖКГ Броварської міської ради щодо запланованих ремонтних робіт.

Ремонт вулиць1 001

Ремонт вулиць2 001

 

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018