Для пільгового проїзду школярів «старі» учнівські квитки не підходять

Актуально, Новини 28 Сер. 2017 р., 20:20 1 131

Броварські школярі з 1 вересня їздитимуть по місту за 50% вартості, тобто за 2 гривні. Такий підсумок зустрічі представників міської ради з одного боку та перевізників — з іншого. Щоправда, умови, закріплені в спеціальному Меморандумі, мають декілька уточнень.

Міського голови Ігоря Сапожка на робочій нараді не було, замість нього головував начальник Управління економіки Микола Загуменний. Інтереси учнів представляла начальник Управління освіти Оксана Мельник.

Як запевнила очільниця УОН, на 1 вересня на руки учні отримають квитки, але для цього потрібно обов’язково якомога швидше здати фотографію учня, сам квиток із вклеєною фотографією має підписати директор школи.

Перевізники виступили за те, щоб усі учнівські квитки були уніфіковані. Було ухвалене спільне рішення про те, що для проїзду діятимуть лише учнівські квитки із закупленої управлінням освіти партії (13 500 шт.). «Старі» квитки, тобто ті що були придбані раніше, як наголосили перевізники, не діятимуть.

«Старими» квитками нехай учні користуються, наприклад, у бібліотеках. У транспорті для проїзду їх використовувати не можна», — наголосили перевізники, зокрема, депутат міської ради Володимир Білокінь.

Перевізники звернули увагу, що це мають бути лише робочі дні, обов’язково з 7.00 до 20.00 і лише для тих учнів, які навчаються у броварських школах.

Сама книжка-учнівський квиток — синього кольору і буде ламінована.

Як розповіла пані Мельник, Управлінням освіти було проведено дослідження, за яким визначено, що з 13,5 тисяч учнів лише близько 1780 такі, що їздитимуть до школи транспортом.

Зазначимо, що один із перевізників депутат Валерій Іваненко наголосив, що багато дітей їздить до Палацу творчості дітей та юнацтва на вулиці Грушевського з Масиву та Симона Петлюри, однак перевізники наполягли на тому, щоб залишити час до 20.00.

Відеозапис наради з перевізниками можна подивитися за посиланням https://brovary.net.ua/video/narada-z-pereviznykamy-28-08-2017-r/ 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017