Для розробки Меморандуму із ЖК «Скандія» створять робочу групу, — Сапожко

Актуально, Новини 04 Січ. 2017 р., 14:00 235

Щодо вивчення та розробки документу — Меморандум про співпрацю — між Броварською міською радою, депутатами, громадою та фірмами-забудовниками Житлового-комплексу «Скандія» (ІІ житловий район міста) буде створена робоча група з фахівців та депутатів. Про це у бесіді з кореспондентом «Трибуна-Бровари» розповів міський голова Ігор Сапожко.

За словами мера Броварів, наприкінці грудня від фірм-забудовників ЖК «Скандія» (у проекті рішення, який мав виноситися на 22 чергову сесію міської ради говориться, що це ТОВ «Житлово-сервісна компанія» та ТОВ «Афродіта») надійшов проект Меморандуму для того, щоб міська рада могла його вивчити.

«Мною розписане це питання на юридичний відділ Броварської міської ради, щоб він підготував документ для вивчення робочою групою. За створення робочої групи відповідатиме секретар міської ради Петро Бабич. Відповідне розпорядження буде підписане», — розповів міський голова Ігор Сапожко.

Нагадаємо, що на 22 чергову сесію міської ради за ініціативи депутата Юрія Скотнікова виносився проект рішення щодо відмови від договорів оренди земельних ділянок площею близько 80 га із фірмами-забудовниками ЖК «Скандія».

Проект викликав чимало дискусій під час розгляду його на засіданнях депутатської комісії з земельних питань. Задля цього питання навіть скликали позачергові засідання земельної комісії.

Зрештою, депутати, представники фірм-забудовника та представники виконкому дійшли згоди, що потрібно розробляти документ, аналогічний тому, який був укладений із іншим великим забудовником у місті — ТОВ «Альянс-Новобуд» — «Меморандум про співпрацю».

Проект Меморандуму поки що кореспондентам «Трибуни-Бровари» дістати не вдалося. Представники фірм-забудовника ЖК «Скандія» пообіцяли надати документи пізніше, а секретар міської ради Петро Бабич повідомив, що не може допомогти через незадовільний стан здоров’я. Керівник юридичного відділу Броварської міської ради Альбіна Баба-Мірзоєва повідомила, що документів, які б стосувалися проекту Меморандуму, їй поки що не надходило.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018