Дозволу ще немає, а лікарня вже перетворюється на супермаркет

Актуально, Новини 02 Лис. 2016 р., 15:09 650

На розгляд сесії 3 листопада виноситься проект «Про погодження об’єкта, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в орендне користування».

«Об’єктом» у цьому випадку є не що інше, як частина нежитлового приміщення приймального відділення дитячої лікарні по вул. Ярослава Мудрого, 47.

lik1

Згідно до пояснювальної записки до проекту рішення, «на засіданні комісії з оренди комунального майна, яке перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, яке відбулося 20.01.2016 року, вирішили рекомендувати розглянути на сесіях Броварської міської та Броварської районної рад питання про погодження даного об’єкту для передачі в оренду».  Дата засідання комісії, скоріш за все, — технічна помилка, проте питання справді комісією узгоджене.

Справа — за позитивним голосуванням на сесії Броварської міської та районної рад. Потім — оприлюднення на сайті протягом десяти днів і у випадку відсутності конкурентів ФОП Каролоп С.О., як єдиний заявник на оренду, матиме право торгувати товарами продовольчої групи на площі 7,85 м2.
Прибічникам подібних продлавок зауважимо, що купити «смачну каву» чи вологі серветки і туалетний папір не вдасться, бо в документі зазначено «фасовані товари продовольчої групи без приготування їжі». Тож по каву все одно доведеться йти до кав’ярні поруч з лікарнею.

lik3

Проте у підприємців є якийсь особливий дар передбачення, бо рішення сесії ще немає, конкурс не відбувся, а торгівельна точка вже є. І вона не десь у пророцтвах Нострадамуса, а в приймальному відділенні дитячої лікарні по вул. Ярослава Мудрого.

Вже зараз відвідувачі скаржаться, що залишити дитячий чи інвалідний візок без загрози бути ошуканим в лікарні просто ніде через брак місця. Тим часом, наші стаціонари перетворюються на філіали супермаркетів та кав’ярень навіть без наявних дозволів про розміщення торгових точок.

lik5

Хотілося б зазначити, що до даного проекту рішення були внесені зміни, які з невідомих причин на сайті Броварської міської ради не опубліковані. Згідно з ними пропонується надати в оренду частину нежитлового приміщення 3-го поверху хірургічного корпусу Броварської центральної районної лікарні по вулиці Шевченка, 14, площею 15,5 м2. У даному випадку на оренду даних метрів претендує Медичний центр «Нодус», який, зокрема, проводить програму реабілітації важкохворих бійців АТО.

Чи звернуть увагу депутати міськради на проблеми відвідувачів дитячого відділення ще «від порогу», сесія покаже.

Довідка стосовно гігієнічних вимог щодо розміщення, обладнання, устаткування та експлуатації лікарень, пологових будинків та інших лікувальних стаціонарів: 

— Приймальне відділення для соматичних хворих  та помешкання виписки хворих повинно бути єдиним і включати: оглядове приміщення, санітарний пропускник, палати тимчасового утримання поступаючих хворих, реанімаційний бокс, у ряді випадків   рентгенкабінет.

Для дитячого, акушерського, інфекційного, шкірно-венерологічного, туберкульозного, психіатричного відділень повинні бути окремі приймальні відділення і помешкання виписки хворих.Площі приміщень приймальних відділень нормуються відповідно кількості хворих, які будуть поступати на протязі доби. Санітарний пропускник планується за поточним принципом і включає: оглядову, роздягальню, ванно-душову, вдягальню.

 

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017