Громадський бюджет: строки та особливості голосування

Актуально, Новини 27 Чер. 2017 р., 14:33 55

Члени Координаційної ради з питань бюджету участі зібрались сьогодні, 27 червня, для обговорення робочих питань.

Присутніх на засіданні повідомили, що проекти, відібрані радою, вже оприлюднені на сайті Броварської міської ради для голосування.

Голосувати за вподобані проекти броварчани зможуть з 7 липня. На голосування, згідно Положення про бюджет участі відведено 15 робочих днів. Тобто останній день голосування – 27 липня 2017 року.

Віддати свій голос за той чи інший проект можна буде у електронному або паперовому вигляді. Електронне голосування, як пояснив представник відділу інформаційного забезпечення, через bank-ID Приватбанку буде можливим тільки для тих, хто має електронний підпис. У паперовому вигляді мешканці міста можуть проголосувати за вподобаний проект в приміщенні ЦНАПу за адресою вул. Гагаріна, 18, 1-й поверх адмінбудівлі.

Для заповнення анкети для голосування необхідно мати при собі паспорт громадянина України. Крім того, голосувати за проекти, згідно Положення, можуть лише особи, зареєстровані в м. Бровари.

Після проведення голосування Координаційна рада матиме три робочі дні для підведення підсумків. Тобто 1 серпня 2017 року місто дізнається про переможців муніципального бюджету.

Представники Координаційної ради сподіваються на громадянську активність броварців під час голосування. Активне обговорення проектів має на меті поширення ідеї залучення до розподілу коштів місцевого бюджету якомога більшу кількість мешканців.

На даному етапі лише один з претендентів на втілення свого проекту – Максим Сухопаров зазначив про те, що на сайті потрібно до проектів додати ще й візуальний матеріал, аби мешканці до голосування мали приблизне уявлення, як виглядатиме вже реалізована ініціатива. Представник відділу технічного забезпечення БМР прийняв зауваження до уваги та пообіцяв відкоригувати пропозиції на сайті, доповнивши інформацію візуальним матеріалом.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017