Хто «вбиває» вулиці міста

Актуально, Новини 25 Тра. 2016 р., 9:02 143

Останнім часом на дороги вулиць підвищилося навантаження через збільшення проїзду містом вантажних фур. На цій проблемі акцентували увагу депутати Броварської міськради під час останнього засідання постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Під час обговорення проблеми депутати зазначили, що збільшення проїзду вантажних фур у місті пояснюється дуже поганим станом Броварської окружної дороги. Додамо, що тема виникла у ході розгляду проекту рішення міської ради щодо фінансування поточного ямкового ремонту.

Як розповіла начальник управління житлового-комунального господарства Броварської міської ради Галина Плотнікова, це питання вже неодноразово розглядалося на координаційній раді з питань безпеки дорожнього руху.

«Рух транзитного транспорту через місто заборонено. Але є таке поняття як великогабаритний транспорт і великоваговий. Лише в такому випадку транспорт потребує окремого дозволу. У Броварах цей транспорт має обмеження: в’їзд винятково з вулиці Щолківська і з боку Димитрова — по вулиці Олега Оникієнка. Контроль за цим, згідно закону про дорожній рух, лише поліція. Є доручення координаційної ради щодо забезпечення поліцією такого контролю», — розповіла пані Плотнікова.

Начальник управління ЖКГ зазначила, що коли фура є не є великогабаритною і великоваговою, і їй потрібно заїхати в пункт призначення в саме місто, то водії показують дорожній лист. Якщо ж такі фури ловлять на перевищенні дозволеної ваги на одну ось, то водії сплачують величезні штрафи.

«Якщо по габаритам їде негабаритна фура або великовагова, то вона звертається за окремим дозволом, що надається рішенням виконкому», — сказала Плотнікова.

Депутати, зокрема, Андрій Саук тут же запропонували звернутися до обласної або районної ради щодо вирішення проблеми якості кільцевої дороги. Ще один депутат, Валерій Лемпіцький, запропонував звернути увагу на те, що поліція має патрульні автомобілі і повинна патрулювати окружні дороги і контролювати на предмет порушення фурами заборони. Однак, як зазначила пані Плотнікова, місто та район — територію адміністративних меж — патрулює Броварська міськрайонна поліція, а траси міжрайонного чи державного значення — обласне ДАІ.

 

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018