Таке рішення міська рада прийняла у понеділок, 12 лютого, під час оперативної наради, зважаючи на поради головних медслужб Броварів.

Як повідомила під час наради представниця Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Держcанепідслужби України», рівень захворюваності в місті досяг 781,7 випадків на 100 тисяч населення. За минулий тиждень у 1038-ми містян_ок діагностували ГРВІ, із них 71,2% — серед дітей. Представниця райвідділу лабораторних досліджень ДУ Київського ОЛЦД СЕС зазначила: аби місто не досягло епідемпорогу (для регіону це 903,4 випадків на 100 тис. населення), карантин у школах варто продовжити. У відділі державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Броварському районі також вважають, що епідеміологічна ситуація — критична. Головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов зазначив: за минулий тиждень різко зросла дитяча захворюваність — серед малечі випадків ГРВІ  зафіксовано на 318 більше. Окрім цього,  у чотирьох броварчан діагностували пневмонію, і ще в чотирьох дорослих — грип.

За словами головного лікаря Броварської центральної районної лікарні Валентина Багнюка, навантаженість на лікарні — дуже велика. Найпоширеніші діагнози — серцево-судинні та інфекційні хвороби.

У зв’язку з бентежними даними медслужб, начальниця управління освіти та науки Оксана Мельник вирішила підготувати розпорядження про продовження карантину в броварських школах до п’ятниці 16 лютого включно, дитсадочки ж поки що працюватимуть, але в режимі підвищеного контролю за здоров’ям дітей. Міський голова Ігор Сапожко має затвердити рішення найближчим часом.  Окрім цього, у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в місті, проведення спортивних змагань, а також святкових заходів до Масляної можуть обмежити.

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна