Комунальному підприємству в Броварах потрібен антикризовий менеджер

Актуально, Новини 18 Тра. 2017 р., 12:09 129

Комунальне підприємство «Оздоровчо-реабілітаційний центр», починаючи з 2012 року, потребує все більше бюджетних коштів. Звичайно, можна ці витрати віднести на рахунок підвищення цін на необхідне обладнання для функціонування басейну та розміру мінімальної заробітної плати, однак офіційного документального підтвердження всіх цих витрат досі ніхто з депутатів не бачив. Про це написав депутат Броварської міськради Леонід Черепейнік на своїй сторінці у Facebook.

Рішення про виділення КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» ще 780 тисяч гривень (перший транш з 3,2 млн грн), яке виносилося на засідання чергової, 28 сесії міськради, було підтримано більшістю голосів. Але скільки ж рішень зі все зростаючими сумами будуть ухвалюватися?

На думку депутата, керівник «ОРЦ» не справляється з покладеними на нього обов’язками, тож у такій ситуації кращим виходом є пошук антикризового менеджера, людини, яка зможе розробити та впровадити стратегію виведення підприємства зі збиткового рівня хоча би «в нуль». Це буде доцільнішим, аніж щорічні багатомільйонні вливання з бюджету міста.

Згідно протокольного доручення міського голови, проведення фінансового аудиту КП «ОРЦ», міським головою не планується. Зі свого боку депутат пропонує допомогти «купити чужий мозок» — найняти професіонала чи організацію, на які місто витратить не мільйони щороку, а зарплату у 100-200 тисяч гривень за конкретну проведену роботу. Такі фахівці зможуть або зобов’язати міську владу зробити аудит, або проведуть його самі, та, зважаючи на результати, розроблять чіткий план дій для керівництва «ОРЦ», щоби зробити підприємство прибутковим, або принаймні вивести його на рівень менших витрат.

Леонід Черепейнік закликає небайдужих мешканців Броварів: якщо ви є спеціалістом з антикризового менеджменту, маєте досвід і бажання попрацювати для власного добробуту та на користь міста (чи маєте таких знайомих), прохання відгукнутися та написати на його електронну скриньку.

Більш докладна інформація щодо діяльності КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» — на сторінках видань «Трибуна-Бровари» та «Маєш право знати».

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017