Комунальники ремонтують прориви каналізації та готуються до зими

Актуально, Новини 12 Чер. 2017 р., 19:35 79

Минулого тижня за участі представників виконкому та управління економіки були здійснені перевірки транспорту в автопарках міста, які виїжджають на міські та приміські маршрути.

Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради повідомив начальник управління економіки Микола Загуменний.

«Були виявлені певні недоліки, які ми ліквідовуємо, і ця робота продовжується», — розповів Загуменний. Також фахівець повідомив, що з 8 перевізників, які працюють у Броварах, перевірено 5. Заступник міського голови Григорій Голубовський дав доручення по завершенню перевірки публічно підбити її підсумки.

22 червня, у день початку нацистсько-радянської війни, у Броварах відбудеться захід, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Як розповів керівник Броварської міської організації ветеранів Тельман Надиров, ініціатором цього заходу виступить його організація.

На цьому тижні Управління житлово-комунального господарства планує провести засідання штабу по підготовці до зими. Як розповіла начальник УЖКГ Галина Плотнікова, через «Прозорро» уже пройшли торги на матеріали для ремонту покрівель будинків і на цьому тижні вони закуповуватимуться. Йдеться про будинки Гагаріна, 1, Симона Петлюри, 23 А та Гагаріна, 27.

Галина Плотнікова

Також будуть закуповуватися матеріали для утеплення будинків на Симона Петлюри, 21 А та Короленка, 60 А і 60 Б. Упродовж тижня забиратимуться з експертизи проекти міжбудинкових проїздів.

Продовжуються підготовчі роботи до зимового періоду і в сфері КП «Броваритепловодоенергія». За словами керівника підприємства Василя Андрєєва завершується промивка систем опалювання будинків та гідровипробування котлів.

Як розповів очільник «Броваритепловодоенергії», днями стався прорив труби в районі будівлі на Незалежності, 28, у зв’язку з чим був знижений тиск у трубах, що постачають воду на Торгмаш. «Ремонтні та відновлювальні роботи там уже закінчені», — розповів Андрєєв. Також у зв’язку з проривом каналізації на вулиці Сергія Москаленка, 2 на 1,5-2 години припинялося водопостачання у чотирьох навколишніх будинках.

Завершується благоустрій на вулиці Грушевського, де постійно рвуться труби. Причина аварій, за словами головного тепловодопостачальника, у тому, що вода потрапляє у теплові камери зі зливової каналізації.

На завершальній стадії знаходиться експертиза проекту реконструкції ДНЗ «Оленка» на вулиці Лагунової. Про це повідомила заступник начальника відділу капітального будівництва Оксана Гудзь. Те саме стосується і проекту будівництва нового корпусу ЗОШ № 10 на вулиці Симона Петлюри.

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017