Лікарня «не прийняла» ремонт корпусу невідкладної допомоги. Будуть переробляти

Актуально, Новини 11 Лип. 2017 р., 11:07 650

Підрядник, який робив ремонт у корпусі, де базуватимуться спільно служби швидкої допомоги, екстреної та центр первинної медико-санітарної служби, перероблятиме роботу, оскільки до якості її виконання у лікарні є претензії.

Про це 10 липня після оперативної наради виконавчих служб міської ради розповів «Трибуні-Бровари» головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк.

Нагадаємо, у корпусі на території центральної районної лікарні, де базувалися швидка та екстрена допомоги, робилися ремонтні роботи, а Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги у цей період базувався на першому поверсі житлового будинку за адресою вулиця Гагаріна, 10.

Валентин Багнюк

Конкурс на проведення ремонтних робіт (оздоблювальні та електротехнічні) виграла фірма ТОВ «Кімберліт Груп». Загальна ж вартість ремонтних робіт згідно угоди між Багнюком та директором фірми підрядника Людмилою Туглук склала 1 464 982,8 грн. Ще 481 088 грн., за інформацією заступника головного лікаря з економічних питань Тетяни Щербак, пішло на сантехнічні роботи.

Як розповів Валентин Багнюк, комісія з оренди майна спільно-сумісної власності територіально-громадських селищ Броварського району та м. Бровари, яка проводила виїзне засідання 6 липня, звернула увагу на те, що у коридорах корпусу плитка покладена на дерев’яну прогнилу підлогу, а також треба відремонтувати унітаз в санвузлі та доробити сантехнічні роботи.

«Ремонтні роботи підрядник буде не дороблювати, а перероблювати. А у коридорі, де відстала плитка, будуть її приклеювати. Звучала інформація у ЗМІ про те, що з даху протікає вода. Жодного разу цього не бачила. Але ми все ж викличемо будівельну бригаду, яка робила ремонт даху. Днями вони мають переглянути покрівлю. Ремонт самого корпусу підрядник (ТОВ «Кімберліт Груп» — прим. Т. Б.) буде переробляти за свої кошти», — повідомила пані Щербак.

За словами головного лікаря первинної ланки Ігоря Кравцова, він звернеться до відділу комунальної власності Броварської міської ради з проханням, щоб у будинку на Гагаріна, 10 приміщення залишилося за його центром, аби там було адміністративне приміщення.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017