Малофієнко та земельна комісія чекають на звіт архітектора Броварів по забудові ІІ житлового району

Актуально, Новини 15 Чер. 2017 р., 19:36 185

Депутати земельної комісії ініціюватимуть звітування начальниці Управління архітектури і будівництва Лілії Рибакової, начальника Броварського відділу «Держархбудконтролю» Богдана Мельниченка та начальниці відділу капітального будівництва Людмили Павлик по ситуації із забудовою ІІ житлового району.

Такий підсумок виступу громадського активіста Віктора Малофієнка на засіданні земельної комісії 15 червня щодо ситуації із забудовою 80 га землі забудовником житлового комплексу «Скандія» (питання розглядалося в «Різному»).

Виступ Віктора Малофієнка не дуже відрізнявся від попередніх, хіба що цього разу більше звучало звинувачень у бік чиновників Управління архітектури і будівництва, ВКБ, «Держархбудконтролю» з приводу різноманітних порушень при видачі дозвільних містобудівних документів. За «бездіяльність» дісталося складу виконкому та заступникам міського голови.

Щоправда, після тисяч «неприємних слів» на адресу виконавчих служб міськради пан Малофієнко резюмував, що все це привід для розірвання угоди із забудовником ЖК «Скандія». При цьому доповідач чомусь не зазначив, що програма по боротьбі з підтопленням депутатами уже затверджена, а сам забудовник розробляє проекти по відведенню води з території ІІ житлового району.

На момент завершення виступу Малофієнка кворуму земельної комісії не було, тож ухвалювати будь-які рішення її представники вже не могли. Тим не менш, депутати пообіцяли згідно належної процедури ініціювати запрошення на наступні засідання Лілії Рибакової, Людмили Павлик та Богдана Мельниченка відзвітуватися по ситуації.

Нагадаємо, основна ідея виступів проти «Скандії» у частини активістів та депутатів полягає у спробах покласти зобов’язання по водовідведенню з усієї території старої частини міста на одного забудовника.

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017