Маршрут №9: «тимчасові» зміни назавжди?

Актуально, Новини 13 Жов. 2017 р., 15:37 848

Зміни в схемі руху маршруту №9 «ЦРЛ – вул. Металургів», анонсовані на офіційному сайті Броварської міської ради, викликали жваве обговорення серед городян.

Тому видання «Трибуна-Бровари» звернулось за коментарями до директора підприємства, що здійснює перевезення на вказаному маршруті.

Сергій Возняк, директор ТОВ «ТК «Автосоюз»

Сергій Возняк про ситуацію зі зміною напрямку руху транспорту повідомив наступне: «Чи надовго ці зміни? Мабуть, це назавжди, це ж влада керує, це не наша ініціатива. Зміни пов’язані з реалізацією проекту реконструкції вулиці Київської. Лівий поворот на вул. Гоголя не передбачили в проекті, очевидно, ширина дорожнього полотна не дозволяє. На цьому перехресті тепер подвійна суцільна смуга. Нас самих поставили перед фактом, вчора була нарада з цього приводу. Нам тепер запропонували у зворотному напрямку виїжджати з вулиці Шевченка на Київську (наліво), потім повертати на Гагаріна, далі – наліво по вул. Марії Лагунової і далі за маршрутом. Тепер займаємось переоформленням карти маршруту».

Нагадаємо, змінений зворотній маршрут буде виглядати так:

ЦРЛ (Нова поліклініка) – вул. Шевченка – вул. Київська –  вул. Гагаріна – вул. Лагунової Марії – вул. Короленка – вул. Київська – вул. Петлюри Симона (вул. Черняховського) — бульвар Незалежності – вул. Металургів.

Отже, біленька подвійна суцільна смуга по реконструйованій вулиці Київській несподівано внесла корективи в роботу перевізників та плани пасажирів броварської дев’ятки. З яких причин відділ економіки, що опікується міськими перевезеннями, не вніс корективи у схему організації руху до оформлення дорожньої розмітки, – не відомо.

Наразі в результаті зміни напрямку руху потерпатимуть пасажири, які від БЦРЛ чи басейну Купава мали намір потрапити до дитячої поліклініки/лікарні на вул. Я. Мудрого, Палацу дитячої та юнацької творчості чи ЗОШ №9.

Чи позначаться зміни маршруту на прибутку перевізників, – покаже практика. Хоча під час засідань робочої групи з питань пасажирських перевезень директори автотранспортних підприємств неодноразово заявляли про збитковість «внутрішніх» маршрутів.

Для приватних автівок подвійна суцільна на перехресті Київська-Гоголя також додала проблем. Адже в бік Броварів найближчий розворот можливо зробити на перехресті Київська-Шевченка, і далі – Київська-Гагаріна, які і без того перевантажені транспортом та є аварійно небезпечними. Здійснити лівий поворот з вул. Київської на вул. Гоголя за відсутності розриву на перехресті автівкам тепер також не вдасться, тож для розвороту потрібно прямувати кількасот метрів до старого центру.

Довідка: перевезення на маршруті №9 по м. Бровари здійснює перевізник ТОВ «ТК «Автосоюз», директором якого є Сергій Возняк. Згідно з договором від 15 жовтня 2015 року з Броварською міською радою приватне підприємство має право здійснювати перевезення 5-ма автобусами (3 – основних, 1 – резервний,1 – для перевезення інвалідів). Всі автобуси повинні бути обладнані одним місцем для перевезення пільгових категорій населення. Термін дії договору з перевізником ТОВ «ТК «Автосоюз» – до 15 жовтня 2020року. Окрім міського маршруту №9 Транспортна компанія «Автосоюз» здійснює перевезення пасажирів на міжміських маршрутах №330, №403 та №810. Контакти ТОВ «ТК «Автосоюз»: вул. Січових Стрільців (Щолківська),1, м. Бровари Київської обл., 07400, тел. 04594 5-11-90. Диспетчерська компанії «Автосоюз») 0672390155 (цілодобовий).

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018