На «Алеї кохання» засохли туї

Актуально, Новини 09 Чер. 2017 р., 13:31 361

На пішохідному бульварі 34 мікрорайону «Алеї кохання» 8 червня викопували та викидали саджанці туї.

На жаль, дерева посохли. Можна було спостерігати картину, як комунальні служби викопували з корінням дерева та виносили до найближчих смітників. Поруч проходили мешканці мікрорайону, які скаржилися, що такі дерева як туя, не призначені для висадки на алеях.

Як розповіли «Трибуні-Бровари» комунальники, такі саджанці їм уже надало підприємство, з яким була домовленість про постачання дерев. «З підприємства і запитуйте — чому вони надали такі дерева. Садили як і належить у глечиках», — зазначили комунальники. Висаджували туї близько трьох місяців тому.

Начальник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенкона запитання, чому засохли туї, відповів так: «А чого людина помирає? Ми за них жодних коштів не платили. Нам дерева подарували. Які надали нам, такі ми й посадили. А коли вони посохли, я дав команду їх повикопувати. На цьому більше коментарів нема». Також очільник КП повідомив, що саджанці надав Садовий центр «Даллас».

Нагадаємо, пішохідний бульвар на вулиці Короленка, у народі «Алея кохання», реконструйовано на замовлення відділу капітального будівництва. Прокладені доріжки та зроблене озеленення. Свого часу для реалізації проекту були засипані погреби місцевих мешканців.

Після того, як виконавець будівельних робіт завершив сам проект реконструкції, КП «Бровари-Благоустрій» займався висаджуванням дерев.

Середня ціна одного дерева — від 500 до 1000 грн.

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017