На свята до лікарні потрапили пацієнти з ножовими та вогнепальними пораненнями

Актуально, Новини 18 Кві. 2017 р., 15:10 717

«Содом і Гоморра» — таким біблійським висловом охарактеризував головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк ситуацію на вихідних на свята Христового Воскресіння у приймальному відділені дорослої лікарні на вулиці Шевченка.

За інформацією Багнюка, у суботу та неділю до лікарні доставили людей за викликами з ножовими пораненнями, вогнепальними та в наслідок ДТП. «Мали і порізаних, і побитих, і поламаних», — розповів Багнюк.

Валентин Багнюк.

За словами головного лікаря, з ним мав розмову по ножових та вогнепальних пораненнях начальник поліції Київської області Дмитро Ценов. «Викликали і поліцію, і додатковий підрозділ «Комкону», щоб навести у приймальному відділені порядок, оскільки було багато п’яних. Лише у понеділок 17 квітня все більш-менш затихло. Мабуть, втомилися люди святкувати. Також багато було звернень з панкреатитом. Коли люди розговляються, скажімо так, неправильно, не дивно, що виникають проблеми з підшлунковою залозою», — розповів Багнюк.

У відділі комунікацій Головного управління Національної поліції в Київській області пообіцяли з’ясувати обставини та надати вичерпний коментар.

Так само деталі пообіцяв повідомити після обласної наради і головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017