На зрізання дерев біля ЗОШ №7 міський голова наклав тимчасове «табу»

Актуально, Новини 26 Вер. 2017 р., 16:39 288

Дерева, які ростуть біля будинку по вулиці Гагаріна, 23 та перед заїздом до ЗОШ №7, для розширення заїзду до школи поки що не зрізатимуть . Про це стало відомо за підсумками засідання виконкому 26 вересня.

Нагадаємо, на території перед школою №7 забудовником ТОВ «Альянсінвестбуд» заплановане в перспективі будівництво шестиповерхового офісу. Громада виступила проти забудови, вважаючи, що будівництво перед школою може бути небезпечним для школярів, а також будівельні роботи можуть негативно позначитися на стані будинку Гагаріна, 23, оскільки стіни будівлі мають великі тріщини. Попри те, що офіційно була створена робоча група з активістів та депутатів, яка мала вивчити ситуацію, виконком вже ухвалив рішення, яке дає можливість Управлінню ЖКГ виступати замовником проектно-кошторисної документації по проекту автомобільного під’їзду до школи. Вартість останнього проекту включено в інвестиційне навантаження для забудовника, а відповідне рішення було ухвалене на інвестиційній раді у травні 2017 року.

Під час засідання 26 вересня головний спеціаліст БМР з питань екології Юрій Жимайлов представив проект рішення, за яким мав би надатися дозвіл на нові видалення дерев. За підсумками обстеження зелених насаджень відповідною комісією, дозвіл просили на видалення п’яти об’єктів, зокрема, на вулицях Гагаріна, Грушевського, Франка та Петра Могили.

Міський голова Ігор Сапожко «забракував» пункт проекту, який стосувався дерев на вулиці Гагаріна перед ЗОШ №7. Свою позицію мер мотивував тим, що створена робоча депутатська група, яка не завершила свою діяльність. «Після того, як робоча комісія завершить свою роботу, ми повернемося до цього питання. До того ж, проект автомобільного заїзду з вулиці Гагаріна до школи має бути затверджений на технічній раді при виконкомі», — зазначив Сапожко. Виконком зняв цей пункт з голосування.

Як уточнив «Трибуні-Бровари» секретар міської ради Петро Бабич, на середу 26 вересня запланована виїзна комісія з перевірки стану будинку за адресою Гагаріна, 23. Нагадаємо, мешканці цього будинку наголошували на такій проблемі, як тріщини у будинку і висловлювали побоювання, що майбутнє будівництво може призвести до ще більшої руйнації об’єкту.

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018