Не знайшов підтримки: Скотніков відкликає проект про створення «Муніципальної варти»

Актуально, Новини 13 Вер. 2017 р., 20:20 301

Чергове засідання депутатської комісії в рамках підготовки до сесії Броварської міської ради розпочалось із заяви одного з депутатів.

«На початку засідання Юрій Скотніков повідомив присутніх про те, що він як ініціатор проекту рішення написав заяву на ім’я Ігоря Сапожка про відкликання своєї ініціативи щодо створення КП «Муніципальна варта» — повідомив виданню «Трибуна-Бровари» депутат БМР Сергій Батюк.

Юрій Анатолійович аргументував своє рішення нерозумінням важливості проекту з боку депутатів та відсутності підтримки.

Нагадаємо, що проект створення КП «Муніципальна варта»  вже виносився на розгляд сесії 15 серпня 2017 року, але при проходженні комісій отримав з боку депутатів та громади неоднозначні відгуки. Місяць тому Юрій Скотніков на початку сесії зняв свій проект «на доопрацювання». 

Сергій Батюк також додав, що за цей час жодних публічних обговорень, консультацій чи засідань з даного питання не відбулось.

Крім того, комісія на своєму засіданні розглянула питання, що стосувалось змін у персональному складі спостережної комісії.

Серед додаткових, обговорили депутати проект рішення щодо зміни робочого місця депутата Людмили Кулініч. Голоси членів регламентної комісії щодо рекомендацій даного проекту склались 2:1. «Проти» винесення проекту на розгляд сесії проголосував Сергій Батюк.

З пропозиціями про удосконалення Положення про постійні комісії звернувся мешканець міста Микола Мадич. Депутати обговорили питання та визначились, що звернення потребує доопрацювання, аби подати його на розгляд всього депутатського корпусу.

Засідання наступної комісії (з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою) відбудеться 14 вересня о 10-00 год.

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017