Незареєстрованих у Броварах заявників на земельні ділянки Координаційна рада АТО перевірить додатково

Актуально, Новини 07 Лип. 2017 р., 20:00 169

Повне відео засідання тут.

7 липня у Броварській міській раді відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань АТО.

Одне з основних питань засідання — формування нових списків учасників АТО на земельні ділянки під гаражі.

Нагадаємо, за Княжицьким переїздом «знайдено» земельну ділянку площею близько 10 га. Визначено, що ця територія буде поділена між учасниками АТО, учасниками бойових дій, членами сімей загиблих учасників АТО та волонтерами на земельні ділянки під будівництво гаражів.

Таке рішення міська рада підтримала на сесії 22 червня (проекти землеустрою для 566 осіб). Але територія вільна від забудови ще залишилася і заяви від учасників АТО продовжують надходити. Саме над питанням нових заяв і працювала Координаційна рада.

За підсумками обговорення Координаційна рада визначила наступне:

— заяви прийматимуться від учасників АТО, які зареєстровані в Броварах без додаткових питань;

— заяви прийматимуться від учасників АТО, які зареєстровані в Броварському районі, але в список на наступний проект рішення про розробку проектів землеустрою вони будуть вноситися не в першу чергу, оскільки тепер буде пріоритет віддаватися міським бійцям АТО;

— заяви прийматимуться від учасників АТО, які не зареєстровані в місті Бровари, але у них складений акт від депутата округу про те, що цей боєць постійно проживає у місті. У цьому випадку Координаційна рада викликатиме персонально кожного учасника АТО і запрошуватиме депутата, і індивідуально перевірятиме, чи справді проживає заявник у Броварах.

Який механізм такої перевірки, не зрозуміло, оскільки повноваження складати акти відведена депутатам і саме вони уповноважені засвідчувати постійне проживання заявника.

Під час засідання прозвучало також, що Координаційна рада буде перевіряти депутатські акти, оскільки «до депутатів немає довіри» і потрібно перевірити, «чи немає там корупційної складової». Це теж не зовсім зрозуміло, оскільки визначити корупційну складову можуть лише слідчі поліції, прокуратура та суди, але не громадський орган, який об’єднує бійців АТО. Як прозвучало під час засідання, таких заявників може бути близько сотні;

— заяви від учасників АТО, які не прописані в Броварському районі, але у них складений акт від депутата округу про те, що цей боєць постійно проживає у населеному пункті району… Тут Координаційна рада ухвалила попереднє рішення не розглядати такі заяви. Як прозвучало під час засідання, «немає довіри до місцевих депутатів, що вже говорити про районних, яких ми не знаємо». Тобто такі заяви поки що не розглядатимуть.

Під завершення засідання до зали увійшла представниця гаражного кооперативу «Патріот». Члени Координаційної ради зауважили, що й досі невідомі списки тих, хто увійде до кооперативу. «Якби ви звернулися до нас раніше, ми б уже озвучили наші списки. Ми їх надамо Координаційній раді», — запевнила представниця «Патріоту». Нагадаємо, частина земельних ділянок на 10 га має бути віддано під цей гаражний кооператив.

Повне відео засідання тут.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017