Обмежений рух вантажівок у Броварах: у першу ніч зупинили понад 30 машин

Актуально, Новини 20 Бер. 2017 р., 12:41 412

Державна служба України з безпеки на транспорті проводить перевірочні рейди щодо руху вулицями міста великогабаритних вантажівок. Про це повідомили під час оперативної наради виконавчих органів міської ради міський голова Ігор Сапожко та Григорій Голубовський.

Спільно з комунальним підприємством «Бровари-Благоустрій» поліцією та громадськими формуваннями Державна інспекція проводить перевірки в районі вулиці Київська та на в’їздах у місто на предмет руху великого габаритного транспорту через місто, завантаженого піском та щебнем.

Як розповів «Трибуні-Бровари» керівник залученого до рейдів громадського формування «Руєвит» Володимир Жадан, лише у першу ніч на в’їздах було перевірено понад 30 вантажівок. «Бажаючи зекономити на солярі, власники фур завантажують їх по саму зав’язку. Але не бажаючи «вбивати» свої колеса на об’їзній дорозі, вони «вб’ють» наші дороги», — висловив переконання Володимир Жадан.

За словами керівника КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Василенка, закуплені і встановлені дорожні знаки на центральних вулицях міста та при в’їздах у Бровари, які обмежують рух транспорту, що йде з перевантаженням. Також було взято в оренду ваги, які показують динамічне навантаження на вісь.

Андрій Василенко.

На думку Василенка, кричущим є факт, що за перевантаження штрафують не власника транспорту, а водія. «Одного водія за перевантаження у 20 тон оштрафували на 1200 євро. У нього були наміри, як він сказав, поберегти колеса і не їхати «вбитою» Окружною дорогою. Після цього випадку зарікся, що ніколи в житті не буде їздити через Бровари», — розповів Василенко.

За інформацією міського голови, уже відбулася спільна нарада за участі Державної інспекції, поліції та представників громадських формувань та сформовані плани заходів по даній проблематиці.

Очікується, що такі рейди будуть періодичними.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017