Оголошено конкурс на посаду директора міського культурного центру

Актуально, Новини 29 Кві. 2017 р., 12:54 59

Відділ культури Броварської міської ради оголосив конкурс на вакантну посаду директора МКЦ. Відповідне оголошення оприлюднено на офіційному порталі міськради.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 28 квітня по по 27 травня 2017 року включно. Відділ культури розпочинає формування конкурсної комісії з 28 квітня 2017 року.

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість. Представники ЗМІ та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку МКЦ на один і п’ять років.

Кваліфікаційні вимоги для участі в конкурсі:

— вища освіта;
— стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
— володіння державною мовою;
— досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;
— здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

— заява про участь з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
— автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
— копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
— два рекомендаційні листи довільної форми;
— мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: бульвар Незалежності, 4, м. Бровари, 07400 (відповідальна особа — Метьолкіна Лариса Олексіївна, контактний телефон: (04594) 5-10-61) та на електронну адресу з позначкою «документи на конкурс «МКЦ».

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

— визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
— мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
— є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Публічні презентації проектів програм розвитку МКЦ на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

Конкурсний добір починається 28.04.2017 року та закінчується не пізніше 26.06.2017 року. З інформацією щодо умов праці, відомостями про матеріально-технічну базу МКЦ, та фінансовою звітністю за попередній бюджетний період закладу культури, можна ознайомитися за посиланням.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017