Оксані Мельник доведеться або звільнитись з посади начальника управління освіти, або скласти мандат

Актуально, Новини 18 Лют. 2017 р., 18:31 847

Депутат Броварської міської ради від партії «Єдність» Оксана Мельник обиратиме для себе, чи залишатися їй депутатом і звільнятися з посади начальника управління освіти і науки, чи складати депутатський мандат. Такий вибір їй доведеться зробити у випадку, якщо вступить у дію Закон України про службу в органах місцевого самоврядування (проголосований 9 лютого Верховною Радою і готується на підпис Президенту України).

Закон передбачає, що службовець місцевого самоврядування не має права суміщати службу зі статусом депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, якщо він працює відповідно в апараті, секретаріаті, виконавчому апараті такої сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, у виконавчих органах такої сільської, селищної, міської, районної у місті ради. Управління ж освіти і науки входить до структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області.

Нагадаємо, ще 30 березня 2015 року законопроект був поданий до Верховної Ради тодішнім прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Документ пройшов 15 квітня 2015 р. розгляд Головного науково-експертного управління, а потім Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

До другого читання Верховною Радою були внесені правки, підтримані народними депутатами, за якими передбачається, що службовець місцевого самоврядування не має права суміщати службу із статусом депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, якщо він працює відповідно в апараті, секретаріаті, виконавчому апараті такої сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради, у виконавчих органах такої сільської, селищної, міської, районної у місті ради. Також чимало пунктів відведено забороні проводити передвиборну агітацію чи брати в ній участь у робочий час, залучати службовців місцевого самоврядування, державних службовців, працівників бюджетної сфери до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями.

Наступною у списку кандидатів до міської ради йде Галина Андріївна Сундук — завідуюча ДНЗ «Теремки», яка балотувалася на останніх місцевих виборах по округу №34 і набрала 20,11% голосів.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018