Опалення та гаряче водопостачання у школах та садочках відключать 16 квітня

Актуально, Новини 04 Кві. 2017 р., 12:14 167

З 1 квітня в Україні завершився опалювальний сезон, а у Броварах залишаються не вирішеними питання по гарячому водопостачанню та опаленню в закладах освіти та дошкільних закладах.

Про це під час оперативної наради наголосив заступник міського голови Григорій Голубовський. Саме розв’язанням цих питань в КОДА Голубовський пояснив відсутність міського голови Ігоря Сапожка на оперативній нараді, а потім, як виявилося і на позачерговій сесії.

Зазначимо, що на оперативних нарадах 27 березня та 3 квітня завідувач Броварським районним відділом лабораторних досліджень ДУ Київський ОЛЦД СЕСУ Віталій Прокопенко повідомив, що показники захворюваності на респіраторні захворювання у навчальних закладах зменшилися найбільше за період від Нового року, і наголосив, що задля збереження позитивної тенденції поки що не можна припиняти опалювальний сезон у навчальних закладах.

Віталій Прокопенко.

У коментарі «Трибуні-Бровари» пан Прокопенко зазначив, що шкільні канікули різко дали позитивні показники респіраторних захворювань у дітей. «Зараз температурна крива пішла вгору і стало тепліше. Думаю, це вплине на вірус, оскільки різко зменшилася кількість хворих», — сказав Прокопенко.

Як розповіла завідуюча відділом загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти і науки Броварської міської ради Ірина Миронець, Департамент освіти і науки КОДА, якому підпорядковане управління, повідомило, що опалення у навчальних та дошкільних закладах міста Бровари поки що не відключатимуть. «Дата у розпорядженні, яке нам надали з Департаменту освіти Київської облдержадміністрації, не вказана, але думаємо, що це буде традиційно до 15 квітня. Чи потрібно буде надалі залишати опалення, залежатиме від погоди», — зазначила пані Миронець.

Уточнення до вище озвученої інформації у коментарі «Трибуні-Бровари» зробив уже колишній керівник КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов (станом на 4 квітня відомо, що він подав заяву на звільнення). За його словами, згідно рішення виконкому міської ради в навчальних та дошкільних закладах продовжено гаряче водопостачання до 16 квітня і опалення дитячих садочків. «Садочки будуть отоплюватися ще два тижні повністю. Школи — з прогрівом у нічний час. Вдень для шкіл опалення вимикається. Цілком можливо, що дитячі садки будуть продовжувати опалювати і після 16 квітня, все залежить від погоди. По гарячій воді, швидше за все, будемо постачання після Пасхи припиняти. Все залежатиме від погоди. Наприклад, в ніч на Пасху синоптики обіцяють температуру до мінус 2 градусів», — зазначив Сафронов.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017