Пограбування приймальні Іваненків: злочинці шукали інформацію?

Актуально, Новини 31 Січ. 2017 р., 14:01 321

31 січня, ймовірно вночі, до громадських приймалень депутатів Олега Іваненка (Київська обласна рада, «Солідарність») та Валерія Іваненка (Броварська міська рада, «Солідарність») вдерлися невідомі та вчинили пограбування.

Громадські приймальні депутатів знаходяться в одному приміщенні по вулиці Київській, 290 (колишнє приміщення ЖЕК-4). У цій же будівлі розміщуються волонтерські організації, кілька громадських формувань та Броварський підрозділ 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

Як розповіли «Трибуні-Бровари» помічниці депутатів, вранці близько 9.00 вони прийшли на роботу і побачили наступну картину: решітка на вікні біля вхідних дверей була відірвана, вікно відчинене. У самому приміщенні розкидані речі та документи.

На виклик по «102» за півгодини на місце прибула патрульно-постова служба, представники якої повідомили, що невдовзі приїде слідчо-експертна група. Після цього патрульні поїхали, при цьому не залишили чергового і не дали жодних рекомендацій не ходити по приміщенню та не чіпати речі.

Слідчо-експертну групу довелося чекати аж півтори години. Помічники депутатів навіть зателефонували на «102» повторно, і склалося враження, що диспетчер навіть не зорієнтувався, про який випадок йдеться. Кілька хвилин на тому кінці проводу прискіпливо розпитували прізвище, ім’я, по батькові того, хто телефонує, уточнювали вік, рік народження, по кілька разів перепитуючи.

Спільно зі слідчими помічниці розібралися, що зникли окуляри, жіночий светр, старий телефон Nokia. Зник пакунок з іграшками, які збирали для одного з дитячих будинків. Одна іграшка (слоненятко) навіть опинилася під вікном, через які злочинець (або злочинці) тікали з приміщення.

Помічниці депутатів звернули увагу, що комп’ютер юриста приймальні був увімкнений, тож склалося враження, що грабіжники шукали якусь інформацію. Цінностей або грошей у офісі не було, а більше з речей нічого не зникло. Засмутило працівників офісу те, що грабіжники вчинили гармидер, порозкидавши речі та документи.

На місце події також прибув експерт, який проводив слідчі дії — зняття відбитків пальців у приміщенні.

Самих депутатів Валерія і Олега Іваненків не було. Як стало відомо кореспонденту «Трибуна-Бровари», до Броварського міського товариства інвалідів з ураження опорно-рухового апарату «Прагнення» (почесний голова — депутат Олег Іваненко) сьогодні завітав голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган, і обидва депутати перебували на зустрічі.

На запитання про попередні висновки, слідчі повідомили, що про них можна буде говорити лише після результату експертиз.

[Not a valid template]

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018