Поліція затримала підозрюваного у «зникненні інтернету» в Броварах

Актуально, Новини 07 Кві. 2017 р., 13:35 863

У ніч на 7 квітня на ділянці Київ-Бровари в районі військового містечка невідомі зловмисники пошкодили та вирізали кабелі зв’язку. У результаті броварчани вранці залишилися без інтернету.

Спочатку на подію відреагували мешканці у соціальних мережах, які повідомили, що не працювали провайдери «Бравопорт», «Бровіс», «БровариОнлайн», «Скайнет», «Укртелеком» та «Київстар». Як пересвідчилася «Трибуна-Бровари», зранку у Броварській міській раді не працював Wi-Fi та телефонна мережа «Київстар».

Диспетчер інтернет-провайдера Sky net підтвердив факт пошкодження кабелів, але станом на зараз увімкнули резервну мережу для провайдерів, і інтернет у користувачів працює. За інформацією представника «Скайнет» пошкодження сталося на ділянці Київ-Бровари біля військового містечка. «Кабелі прокладені з Києва і в результаті пошкоджень не працювали всі без винятку броварські провайдери», — повідомив диспетчер.

Як розповіли «Трибуні-Бровари» у Броварському районному управлінні ГУ Національної поліції, йдеться про крадіжку кабелю розміром від 20 до 50 метрів. Справа вже занесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань і відкрито кримінальне провадження за статтею 185 «Крадіжка».

За інформацією начальника Броварського районного управління ГУ Національної поліції Олега Янчинського, тієї ж ночі працівниками поліції було затримано одного підозрюваного в крадіжці кабелів. «Наскільки мені відомо, йдеться про кабель «Укртелекому». Можливо, затриманий має стосунок до кабелів і інтернет-провайдерів. Поки що я не готовий коментувати. Затриманий доставлений до райвідділу поліції і з ним працюють слідчі», — повідомив Олег Янчинський.

У Броварській поліції також наголосили, що не можуть точно сказати, яке покарання може загрожувати зловмиснику (чи зловмисникам). «Це буде залежати від того, чи людина була раніше засуджена чи ні, чи це поодинокий випадок чи серія, чи діяв зловмисник один чи була група осіб. Ці та інші деталі з’ясовує слідство», — повідомили у поліції.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017