Сапожко і Бабич одночасно пішли в одноденну відпустку

Актуально, Новини 17 Сер. 2017 р., 12:46 309

Міський голова Ігор Сапожко та секретар міської ради Петро Бабич пішли у відпустку.

Спочатку таку інформацію активістам та депутатам, які хотіли з ними зустрітися, озвучили в секторі забезпечення діяльності міської ради та в приймальні міського голови. Згодом цю інформацію «Трибуні-Бровари» офіційно підтвердив керуючий справами виконкому Костянтин Кузнецов.

За словами пана Кузнєцова, Сапожко та Бабич взяли відпустки на один день і вже завтра, 18 серпня, вийдуть на роботу.

«Взяти відпустку на один день за власний рахунок законом не забороняється. А вони взяли її саме у такій формі. Відпустка взята за сімейними обставинами. Можливо, потрібно пройти медичні обстеження, можливо, зустріти родичів — інформації у нас немає і це лише припущення. Законом це не заборонено і вже завтра і Ігор Сапожко, і Петро Бабич вийдуть на роботу», — сказав Кузнецов.

Зазначимо, що напередодні на вулицях з’явилися розклеєні оголошення про те, що з 17 серпня будуть розпочаті роботи з влаштування з’їзду з вулиці Гагаріна до Броварської ЗОШ №7. Проект має бути як інвестиційне навантаження на забудовника ТОВ «Альянсінвестбуд», який збирається побудувати за адресою Гагаріна, 21 шестиповерховий офіс.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У закритих групах соціальних мереж, як стало відомо «Трибуні-Бровари», напередодні йшло обговорення про те, що ініціативна група, сформована з мешканців житлового будинку № 23 по вулиці Гагаріна, вранці 17 серпня прийде до міської ради і вимагатиме зупинити підготовчі до будівництва роботи.

Чиновників, як уже відомо, на робочому місці не виявилося…

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017