Снігопади у Броварах: машини для розчищення є, бракує кадрів

Актуально, Новини 10 Січ. 2017 р., 12:03 372

Традиційна оперативна нарада виконавчих служб міської ради відбулася на тлі актуальної для міста теми снігопадів.

Ситуація по місту щодо прибирання снігу та розчищення доріг — контрольована, запевнив керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Як розповів головний «снігоприбиральник» міста, дороги та зупинки пасажирського транспорту розчищені (хоча під час наради міський голова закликав звернути на цей фактор увагу і зупинки «попідчищати»).

Мер Броварів Ігор Сапожко наголосив на необхідності залучити додаткові одиниці для розчистки снігу і зазначив, що потрібно звернути увагу на приватний сектор.

За інформацією КП «Бровари-Благоустрій», у ніч на Різдво працювало 10 одиниць техніки, з 7 січня до ранку 10-го — загалом 17 одиниць техніки. При цьому дороги посипали піском та сіллю. Піскосоляної суміші було висипано загалом близько 310 т., солі — близько 18, відсіву — 140 т. При цьому використано 1385 л. дизельного пального та 675 л. бензину.

Учасники засідання поцікавилися, чому зараз працює мало кадрів на розчищенні вулиць від снігових опадів. Зокрема, у Василенка поцікавилися, куди подавалися оголошення про прийом на роботу до КП «Бровари-Благоустрій». За інформацією очільника підприємства, оголошення подавалися в центр зайнятості, газети «Нове життя» та «Хрещатик».

Причиною браку працівників пан Василенко назвав небажання молоді йти на підприємство. Там працюють переважно старі робітники, для яких зарплата є вагомим додатком до пенсії. До того ж, молоде покоління — не водії, а «їздуни, які лише їздять, а самого транспорту не знають і не розбираються в ремонті техніки».

На запитання «Трибуни-Бровари», чи придбані дві одиниці техніки, на які раніше закладалися кошти, Андрій Василенко відповів ствердно. Придбано дві машини, одна з них працювала на дорогах 7 та 8 числа, і внаслідок сильних морозів вийшла з ладу. Тепер її доправлять на завод-виробник, щоб усунути несправність. Але проблема навіть не в техніці, а у відсутності працівників. Немає бажаючих працювати навіть на нових машинах. «Там стоїть комп’ютер, старі робітники з цим упоратися не можуть. Якщо є бажання, ми готові прийняти всіх», — запевнив керівник КП «Бровари-Благоустрій».

[Not a valid template]

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018