Стали відомі терміни подання заявок громадян в рамках Громадського бюджету

Актуально, Новини 16 Бер. 2017 р., 16:58 105

Прийом заявок від громадян по проекту Громадський бюджет (бюджет участі) буде здійснюватися з 3 квітня по 29 травня включно. Таке рішення ухвалене під час засідання робочої групи Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі.

За підсумками засідання робоча група визначила: пропозиції від громадян будуть прийматися у паперовому вигляді у відділі звернення громадян, який розташований за адресою вул. Незалежності, 2. Для голосування громадянам доведеться заповнювати спеціальну паперову анкету.

Як розповів начальник відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності Броварської міської ради Руслан Федун, для електронного голосування необхідний електронний модуль голосування. Вартість такого модуля коливається, за інформацією ІТ-компаній-розробників, що виходили з озвучених технічних завдань, від 50 до 200 тисяч гривень. Сама ж розробка могла б по часу зайняти до 2-х місяців. Але, як розповів «Трибуні-Бровари» пан Федун, вдалося вийти на Фонд «Східна Європа», який надасть цей модуль безкоштовно. «По-перше, це економія коштів, а по-друге, у бюджеті не передбачено коштів на придбання цього модулю», — зазначив начальник відділу інформаційного забезпечення.

Також робоча група визначилася із логотипом проекту для рекламної кампанії. Картинка, на переконання членів робочої групи, символізуватиме і руки громадян, які хочуть долучитися до розвитку міста, і прагнення вгору до сонця.

Для рекламної кампанії заплановано до друку близько 5 тисяч афіш та 3 тисяч флаєрів, які будуть розповсюджуватися та розміщуватись у громадських місцях, закладах охорони здоров’я та освіти, на зупинках... Частину афіш можуть розклеїти, за словами членів робочої групи, перевізники.

На оголошеннях будуть надані контакти для зв’язку з Броварською міською радою та девіз: «Хочеш покращити місто — долучайся до проекту».

Передбачається, що узгоджений ескіз направлять фахівцям, які до наступного засідання (20 або 21 березня) підготують екземпляр афіші.

Якщо макет буде затверджено, то його направлять в поліграфію.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017