У Броварах планують побудувати притулок для тварин

Актуально, Новини 10 Чер. 2017 р., 16:03 246

На засіданні земельної комісії 9 червня присутні серед інших тем обговорили питання догляду за безпритульними тваринами.

Надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства Броварської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6000 га під притулок для тварин «ховалось» в проекті рішення міської ради «Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на поділ земельних ділянок, відмову у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою, внесення зміни до рішень Броварської міської ради, внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, припинення дії договорів оренди земельних ділянок».

У пункті 7 проекту рішення зазначається, що ділянка для майбутнього притулку розташована по вул. Онікієнка Олега в районі кладовища.

Депутатів зацікавив не конкретний дозвіл на розробку проекту землеустрою, а його кінцевий результат, тобто, чи є в районі даної ділянки комунікації, яка орієнтовна вартість проекту і т.д., аби в майбутньому місто не опинилось в ситуації, аби «добра воля» та турбота про чотирилапих не вилилась для міста в багатомільйонні витрати.

З метою з’ясувати подробиці проекту та планів УЖКГ стосовно земельної ділянки  на засідання земельної комісії було викликано начальника управління Галину Плотнікову.

Чиновниця повідомила депутатів про те, що в районі земельної ділянки існують комунікації, тому окремих капітальних видатків не очікується. Крім того, облаштування притулку для тварин – це один з пунктів діючої в місті з 26 липня 2012 р. Міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Бровари на 2012—2017 роки .

Галина Плотнікова зазначила, що аналогічно до інших міст з такими притулками вартість їх будівництва не є захмарною. Головним чином на таких територіях розташовують адмінкорпус з ветеринарним відділом і кухнею для приготування їжі тваринам, всю іншу територію займають вольєри для чотирилапих безхатченків.

Отже, у разі схвального рішення депутатів міської ради існує велика вірогідність того, що в місті розпочнеться процес реалізації заходів програми в частині «створення притулків та міні-притулків для безпритульних тварин». У бездоглядних тварин з’явиться шанс отримати прихисток і їжу, а люди в деякій мірі отримають гарантію безпеки.

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017