У Броварському районі припинено незаконне видобування піску

Актуально, Новини 19 Лип. 2017 р., 15:06 242

До прокурора Київської області на «гарячу лінію» надійшло повідомлення від громадянина, який розповів, що в селі Пухівка Броварського району якісь особи здійснюють видобування піску. Про це повідомляє Броварська місцева прокуратура.

Прокурори Броварської місцевої прокуратури разом із слідчо-оперативною групою негайно виїхали на місце події. Було встановлено, що на території одного з садових товариств у селі Пухівка невстановлені особи здійснювали незаконний видобуток піску. Чоловіки використовували земснаряд, бульдозер та екскаватор.

За результатами перевірки фактів, які повідомив заявник, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого  ст. 239-2 ч. 1 (незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Уся техніка вилучена до Броварського відділу поліції. Були відібрані зразки піску для експертизи. Процесуальний керівник звернувся до суду із клопотанням щодо арешту тимчасово вилученого майна.

Вживаються першочергові заходи для встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017