У Броварському виконавчому комітеті може з’явитися посада еколога

Актуально, Новини 26 Січ. 2017 р., 14:36 118

На чергову сесію міської ради, яка відбудеться 9 лютого, виноситься проект рішення «Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області».

Згідно додатків проекту, передбачається, що у виконавчому комітеті додаються дві штатні одиниці (зараз 105, буде 107): фахівець у відділ бухгалтерського обліку і головний спеціаліст з питань екології.

Як зазначається у пояснювальній записці, проект підготовлений з метою забезпечення на належному рівні реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, забезпечення контролю екологічної ситуації, розробки та виготовлення екологічних програм, проектів, експертиз в місті Бровари.

Лідер ГО «Геологорозвідка» (об’єднує мешканців однойменного району міста за територіальним принципом) Вікторія Гринько розповіла «Трибуні-Бровари», що її організація порушила питання про введення до штату виконавчого комітету міської ради такого фахівця, як еколога.

Нагадаємо, що на території району Геологорозвідка знаходиться пошуково-зйомочна експедиція №60 казенного підприємства «Кіровгеологія», яка, зокрема, займалася геологорозвідувальними роботами. І зараз у цьому районі живуть фахівці, які свого часу працювали в галузі геологорозвідувальних робіт — екологи, інженери, геологи, геофізики, гідробіологи та представники інших професій цієї сфери. Дехто з них навіть входив до робочих груп, які займалися екологічними проблемами парку «Приозерний» і тамтешнього озера.

Робоча група з питань очистки озера на Пекарні

«Ми бачили результат роботи в парку Шевченка, де дерева висохли, потім зіштовхнулися з екологічними проблемами озера. Тому й звернулися до керівництва міста з проханням ввести таку посаду, як головний спеціаліст з питань екології», — розповіла пані Гринько.

За її словами, зараз, коли триває реконструкція парку «Приозерного», виникає чимало питань, що потребують фахового підходу.

Заступник міського голови Григорій Голубовський пояснив, що фахівець на посаду еколога призначатиметься на основі конкурсу. Однак, сам конкурс ще не оголошений, а його умови не прописані, оскільки міською радою ще не затверджена додаткова штатна одиниця. Лише після позитивного рішення міської ради можна буде говорити про конкурс як такий. Водночас, за його словами, базові вимоги — освіта та досвід роботи — ще ніхто не відміняв.

Також пан Голубовський розповів, що ініціатори проекту рішення – Управління житлово-комунального господарства та депутат міської ради Юрій Скотніков (проживає в районі Геологорозвідка — прим. Т. Б.).

«Трибуна-Бровари» неофіційно поспілкувалася з кількома фахівцями Геологорозвідки, які долучалися до громадських ініціатив, пов’язаних з реконструкцією парку «Приозерний» та очистки озера. Усі зійшлися на думці, що потрібно розглядати умови роботи, оскільки діяльність на посаді дуже складна і доведеться вирішувати багато проблем міста.

Варто звернути увагу на ще один важливий аспект: ситуація, коли штатну одиницю впроваджували з надією, що це буде конкретна людина, вже була. Йдеться про призначення на посаду радника міського голови з питань АТО. Тоді депутатам був представлений як єдиний кандидат лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, а у підсумку міський голова призначив іншу людину.

Неофіційно вже звучать прізвища кандидатів, які мають репутацію і професіоналів, і принципових, і порядних людей. Виникають лише побоювання, щоб не повторилася ситуація з радником мера з питань АТО.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018