У садку «Барвінок» щеплена за документами дитина захворіла на кір

Актуально, Новини 09 Сер. 2017 р., 13:37 1 831

Маленька дитина, яка ходить до дитячого садка «Барвінок», мала отримати щеплення від хвороби кір, але їй цього не зробили. Дитина захворіла, а довідка про щеплення, яку мати дитини принесла до дитсадка виявилася «липовою».

Таку інформацію під час оперативної наради виконавчих служб міської ради повідомив головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

За словами Кравцова, лікар займається приватною практикою, але чи є у нього ліцензія, Ігорю Андрійовичу невідомо. «Лікар написав у довідці, формі 86, що дитина привита від корі, насправді виявилося, що це не так. Почали розбиратися і з’ясувалося, що мати дитини заплатила гроші лікарю, аби той дав видав довідку, що дитина щеплена. Вважаю, що керівник дитячого садочку має написати заяву або в поліцію, або до прокуратури», — зазначив Кравцов.

Ігор Кравцов

Про те, що захворювання на хворобу, що передається повітряно-крапельним шляхом, кір, є актуальною проблемою, розповів і начальник Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Київського ОЛЦЛ МОЗ України Віталій Прокопенко.

«Ймовірно під час відвідування дитячого атракціону в контакті із хворою на кір дитиною було 18 дітей. Це була зведена група. А взагалі по дитячому садочку («Барвінок» — прим. Т. Б.) 14 дітей залишається не щепленими. Якщо усі ці діти залишилися в дитячому садочку, то може бути спалах корі», — розповів Прокопенко.

За його словами, загальна картина по місту така, що близько 1,5 тисячі дітей залишаються не щепленими від різних хвороб, але вже скоро вони підуть до навчальних закладів. «Можемо мати великі неприємності», — зазначив фахівець. Віталій Артемович також нагадав, що закон про обов’язкове щеплення дітей, які відвідують дитсадки та школи, ніхто ще не відміняв.

На уточнюючі запитання «Трибуни-Бровари» щодо прізвища лікаря, який видав неправдиву довідку, пан Кравцов зазначив, що він під час наради називав прізвище і більше його повторювати не буде. Під час наради прізвище прозвучало — Резнік.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018