У вихідні та святкові дні Світлого Христового Воскресіння у Броварах не буде відключення води, а комунальні служби будуть працювати в посиленому режимі чергування.

Про це «Трибуні-Бровари» за підсумками наради з питань аварійних робіт на колекторі, яка відбулася у міській раді 14 квітня, запевнив керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андрєєв. Нарада пройшла за участю представників «Броваритепловодоенергії», заступників міського голови та підрядника, який проводить роботи з ліквідації наслідків аварії.

Василь Андрєєв.

За словами Андрєєва, на ділянках, де сталися прориви головної міської каналізаційної труби, вже завершуються роботи з прокладення запасної мережі, по якій буде подаватися для населення вода.

«Ми дійшли згоди про те, що комунальні служби та КП «Броваритепловодоенергія» будуть працювати у вихідні в посиленому режимі чергування. Також звернулися до місцевих підприємств про те, щоб вони теж були в режимі чергування на випадок непередбачених обставин. Вода буде подаватися через запасну мережу і відключення води не заплановані. Диспетчери «гарячих ліній» КП «Броваритепловодоенергії» та виконкому будуть цілодобово чергувати. Графіки чергувань комунальних служб на вихідні надані виконкому, управлінню ЖКГ та відділу з питань надзвичайних ситуацій міської ради», — розповів Василь Андрєєв.

Зазначимо, що 12 і 13 квітня у місті відключали воду з 9.00 до 18.00, а ввечері, принаймні, на центральних вулицях водопостачання подавалося слабким напором води. У громадських місцях на центральних вулицях у часи відключення води для клієнтів не працювали вбиральні.

Нагадаємо, на ділянках від вулиці Металургів до Симона Петлюра уздовж вулиці Незалежності у кількох місцях стався прорив колектора, головної каналізаційної труби міста. На сьогодні у двох місцях вириті котловани та встановлені електродвигуни для відкачування води.

Скільки триватимуть ремонтні роботи комунальники поки що сказати не можуть.

Аварійна служба ВБС КП «Броваритепловодоенергія»:  +3804594-5-20-89

Аварійна тепломереж КП «Броваритепловодоенергія»: +3804594-5-24-65

Диспетчерська аварійна служба водоканалу: +3804594-5-35-38

Поділитись

Про Автора

Від редакції

Редакція видання "Трибуна Бровари"