Увага, діти: поліція Київщини закликає водіїв бути уважними на дорогах

Актуально, Новини 02 Чер. 2017 р., 15:44 20

Закінчився навчальний рік, розпочалися літні канікули, і на вулицях побільшало дітей. Національна поліція Київської області звернулася до водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом. Водії мають пам’ятати: поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною.

Правоохоронці також закликають відповідально ставитися до перевезення маленьких пасажирів у транспортному засобі та не забувати, що дитина, перебуваючи в автомобілі, потребує додаткового захисту. Саме злочинна недбалість дорослих, які перевищили швидкість, порушили правила обгону, проїзду перехресть, зрештою, просто не подбали про безпеку своєї дитини, стає причиною трагедій. Відтак, батьки чи інші особи, які керують автомобілем, мають бути особливо уважними за кермом, якщо у транспорті є діти.

Будьте уважні до маленьких пішоходів, особливо — під час проїзду пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей.

Працівники поліції продовжують профілактичну роботу з дітьми і під час канікул. На зміну лекціям та шкільним урокам приходять зустрічі з правоохоронцями у літніх дитячих таборах, тематичні акції, перегляд профілактичних роликів та мультфільмів тощо.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017