Вживання горілки стало фатальним для 61-річного жителя Погребів

У понеділок, 10 липня, два погребці (віком 61 рік та біля 45-ти років) придбали пляшку горілки у місцевому магазині «Продуктові ласощі». Випили її неподалік цього торговельного закладу, розташованого по вулиці Соборній навпроти дитячого садка.

Згодом обом стало зле. У результаті 61-річний Федір У. помер, а другий потрапив до реанімації.  За останніми даними загрози життю для цього чоловіка вже немає.  Зрозуміло, що  факт отруєння має встановити слідство.

Сільський голова Погребів Віталій Крупенко одразу повідомив про надзвичайну подію керівників району та поліцію. Оперативно-розшукова група виїжджала на місце події, вирішено вилучати спиртні напої для проведення відповідної експертизи.  Вивчення обставин події продовжується, опитують свідків, здійснюються інші слідчі дії.

За інформацією сільського голови, робота  магазину «Продуктові ласощі» вже неодноразово викликали нарікання. Зокрема, директор школи, завідуюча дитсадком скаржилися, що у ньому продаються неякісні продукти, дітям тут могли запарювати у пластикових стаканчиках «Мівіну» тощо. Крім того, тут могли продати сигарети неповнолітнім, спиртне. Вже коли до магазину приїхала оперативна група, продавець відпустила 14-річному  хлопцю пляшку … коньяку!!!. Що було одразу зафіксовано працівниками поліції.

Магазин, до речі, працював в орендованому гаражі, і відзначався ще й продажем дуже дешевої горілки. Цей факт вже міг говорити про її низьку якість. Крім того, оскільки продавець ночувала у магазині, то придбати дешеву оковиту любителі випити могли у будь-якій годині дня і ночі. Достатньо було лише постукати у двері.

Віталій Крупенко неодноразово сповіщав районні служби, поліцію про роботу магазину, де  відверто порушуються санітарні та інші норми роботи торговельного закладу.

«Кілька разів я мав розмову із самою власницею магазину, яка, до речі, не є жителькою Погребів. На всі мої висловлені претензії щодо роботи закладу, реалізації неякісних товарів тощо, вона реагувала досить неадекватно — мовляв, це ми хочемо її магазин закрити, бо вона є конкурентом», — розповів Віталій Крупенко.

Цей  трагічний випадок — фактично перший у селі Погреби, де місцева влада постійно працює над тим, аби заклади торгівлі працювали у межах чинного законодавства.

У середу, 12 липня, 61-річного Федора У.  поховали.

…У подальшому ми поінформуємо про хід та результати цієї справи.

Анатолій Дніпровий

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017