Як продовжити субсидії на новий опалювальний сезон

Актуально, Новини 26 Лип. 2017 р., 18:07 85

Перепризначення субсидій на опалювальний період 2017—2018 років відбувається в автоматичному режимі, без необхідності повторного звернення громадян. Про це заявив директор департаменту соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, повідомляє Espreso.tv.

«Ті громадяни, які отримували субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у минулому опалювальному сезоні, автоматично отримують перепризначення державної підтримки. Відповідно, їм не потрібно буде знову йти до органів соцзахисту для її оформлення», — підкреслив посадовець.

Зазначимо, при цьому виключення становитимуть лише громадяни, які орендують житло. Їм буде потрібно після закінчення терміну отримання минулої субсидії звернутися до органів соцзахисту населення.

За словами Віталія Музиченка, громадяни, які мають значні суми простроченої понад два місяці заборгованості за спожиті послуги, та бажають і надалі отримувати державну підтримку у вигляді субсидій, мають звернутися до компаній-надавачів цих послуг для реструктуризації боргу на взаємовигідних умовах.

Тим же, хто влітку отримав платіжки з відсутньою субсидією, чиновник порадив звернутися в органи соціального захисту для отримання інформації щодо причин, через які це могло трапитись.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017