Є перший кандидат на відкрите обговорення на посаду заступника міського голови!

Актуально, Новини 23 Лис. 2015 р., 22:22 78

Щойно офіційний сайт Броварської міської ради «сповістив» про «Оголошення про прийом документів на посади» як з’явився перший кандидат на відбір на посаду заступника міського голови з питань реалізації повноважень виконкому у сфері соціально-економічного розвитку, планування та обліку, забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку міста (зараз цю посаду займає Василь Олександрович Андрєєв).

Як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари» на цю посаду збирається подати резюме та відповідні документи 31-річний житель Броварів, заступник генерального директора з економіки та фінансів Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» (найбільше підприємство в Україні з проведення пошукових робіт на нафту, газ та інших корисних копалин в Україні, штат працівників більше 1200 осіб) Дмитро Паробок.

Як зазначається у резюме кандидата, Дмитро Олегович має дві освіти:

— Київський національний торговельно-економічний університет (факультет економіки, менеджменту та права, спеціалізація: фінансове право, кваліфікація: магістр з права, юрист (диплом з відзнакою));

— Київський національний торговельно-економічний університет (факультет банківської справи, спеціалізація: банківська справа, кваліфікація: спеціаліст з банківської справи, економіст-фінансист).

Крім того, кандидат навчається в аспірантурі Львівського державного університету внутрішніх справ та планує в наступному році захист кандидатської дисертації для здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Дмитро Паробок має такий досвід роботи:

— Заступник генерального директора з економіки та фінансів Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика»;

— виконавчий директор, ТОВ «ВКК «Укрбудінвест-2000»;

— Заступник директора, ТОВ «Тілос»;

— Начальник юридичного відділу Головного управління Державного казначейства України у Київській області;

— Провідний спеціаліст, головний економіст-фінансист Міністерства фінансів України;

— Юрисконсульт, Торгово-промислова компанія «Гортекс»;

— Консультант зі страхування, Акціонерне страхове товариство «Вексель».

Сповіщається у резюме про те, що кандидат володіє трьома мовами — українською, російською та англійською.

Нагадаємо, що відбір триватиме у 3 етапи.

На 1-му — збір резюме, осіб бажаючих зайняти посаду заступника міського голови (приймаються до 30.11.2015 включно в юридичному відділі виконкому Броварської міської ради , за адресою м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кабінет 205).

На 2-му етапі — розгляд поданих документів на відповідність заявленим в оголошені вимогам (проводить міській голова — 3 дні після закінчення терміну прийому документів).

На 3-му етапі — Презентація (обговорення) претендентів на посаду (відбудеться 04.12.15 р. в приміщені міськвиконкому, за участю міського голови, депутатів та представників громадськості.

Фото — особистий архів кандидата

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018