З 1 вересня учнівські квитки школярам будуть, — Сапожко

Актуально, Новини 05 Лип. 2017 р., 13:00 1 053

Броварський виконавчий комітет на засіданні 4 липня затвердив програму заходів щодо підготовки навчальних закладів міста до початку навчального року 2017/2018.

Згідно цієї програми, до 15 серпня 2017 року потрібно:

— забезпечити реалізацію положень Концепції «Нова українська школа»;

— забезпечити розширення мережі навчальних закладів з профільним вивченням предметів природничо-математичного циклу, іноземної філології;

— забезпечити розширення мережі гуртків позашкільних навчальних закладів, зокрема національно-патріотичного виховання;

— забезпечити проведення ремонтних робіт на харчоблоках навчальних закладів, оновлення технічного обладнання та посуду.

До 25 серпня 2017 р.:

— вжити заходів щодо стовідсоткового забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів підручниками, здійснити їх закупівлі за кошти місцевого бюджету.

Повний перелік заходів:

Міський голова Ігор Сапожко закликав протокольним дорученням закріпити за його заступниками, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому контролюючі функції, що у навчальних закладах підготовчі роботи до нового навчального року проводяться належним чином. Щодо ремонтних робіт у школах та садочках, то заслухати в кожному закладі керівника та фахівців з ремонтних робіт.

На запитання «Трибуни-Бровари» щодо забезпечення школярів учнівськими квитками, по яких ті зможуть у новому навчальному році їздити за 50% вартості, мер Броварів Ігор Сапожко повідомив таке:

«Ми виготовляємо ці квитки. Вони будуть з 1 вересня запущені. Програма 50% вартості для школярів на основі Меморандуму вступить у силу. У будь-якому випадку є дата, коли квитки мають бути в учнів — 1 вересня. До того часу усі необхідні заходи треба провести», — запевнив мер.

Нагадаємо, міський голова ще до завершення роботи робочої групи з питань пасажирських перевезень одноосібно підписав з боку міської ради з місцевими пасажирськими перевізниками Меморандум. Суть домовленостей між мером та перевізниками наступна: підвищення ціни на проїзд по місту Бровари з 3,5 грн. до 4-х, в обмін на те, що у навчальні дні школярі, починаючи з 1 вересня упродовж навчального року їздитимуть за 50% вартості, тобто за 2 грн.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017