З учителя броварської школи вимагали кошти за прямі обов'язки виконавчих служб

Актуально, Новини 11 Лис. 2016 р., 16:31 813

Скандал в центрі соціальних служб Броварської міської ради — виконавчі служби беруть за виконання своїх прямих обов’язків додаткову оплату? Така тема стала однією з головних на позачерговій сесії міської ради.

На засіданні виступив голова Громадської ради при Управлінні освіти Ігор Романенко.

За його словами, вчителька однієї з броварських шкіл звернулася на прийом до психолога соціальної служби при виконкомі. Фахівець поспілкувався з нею 40 хвилин, після чого виставив рахунок — 350 гривень. Свою вимогу психолог мотивував тим, що, начебто, така вартість години його праці.

Начальник Управління Оксана Мельник поцікавилася, чому не звернулися до неї, на що Романенко відповів, що звертався до заступника міського голови з гуманітарних питань Лариси Виноградової. Остання обіцяла розібратися у ситуації, однак реакції так і немає.

Днями вчителю надійшла відповідь, що кошти були з неї взяті, оскільки вона звернулася до психолога у приватному порядку. Тому, як зауважив пан Романенко, він змушений звертатися до депутатів і до преси з цією ситуацією. Людина звернулася не до приватного лікаря, а до фахівця соціальної служби виконкому, і зустріла такий «прийом». Сама вчителька не хоче оприлюднювати своє ім’я, вочевидь, побоюючись наслідків.

«Давайте розвісимо у кожного спеціаліста виконкому просто на дверях таблички, скільки коштує година їхнього часу», — іронічно зауважив Ігор Романенко.

Лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов сказав, що будь-які питання треба вирішувати відкрито, а не десь точково, у коридорах. «Доки продовжуватиметься кулуарне вирішення питань, існуватиме система, яка давно потребує викорінення», — сказав пан Муратов.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017