Запуск процедури гемодіалізу знову відкладається: у лікарні не вистачає лікаря та завідуючого

Актуально, Новини 19 Тра. 2017 р., 14:42 146

Тема запуску у Броварській центральній лікарні процедури гемодіалізу знову була піднята на останній оперативній нараді виконавчих служб міської ради.

Як розповіла секретар тендерного комітету Броварської центральної лікарні Наталія Дмитриченко, ремонтні роботи у приміщенні, де мають встановити апарат для проведення процедури, уже завершені, а все необхідне обладнання уже завезене.

«На минулому тижні відбулися налагоджувальні роботи цього обладнання. Найголовніше питання — це кадрове. Воно поступово вирішується. Середній персонал уже набраний. Єдина проблема — це немає одного лікаря – нефролога – і завідувача. Ми звертаємо увагу на те, щоб лікар-нефролог, якого будемо брати на роботу, мав досвід роботи з обладнанням», — розповіла пані Наталія.

Наталія Дмитриченко.

За її словами, персонал має ще пройти обов’язкове навчання на договірній основі, а до того ще тримісячні курси відповідно до нормативної бази Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначив у коментарі «Трибуна-Бровари» головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк, кадрове питання залишається актуальним, а проблема і досі не зрушила з місця.

* Гемодіаліз — процедура очищення крові за допомогою спеціального медичного обладнання від азотистих шлаків та токсинів, коли відповідні функції не можуть виконувати нирки пацієнта.

Нагадаємо, на попередній оперативній нараді заступник міського голови Лариса Виноградова обіцяла провести за участю профільних управлінь та відділів, а також представників лікарні робочу зустріч для пошуку виходу із ситуації.

Дізнатися, на якому етапі вирішення проблеми, у Лариси Виноградової та у начальника фінансового управління міської ради Наталії Постернак, не вдалося: перша не брала телефонну слухавку, друга попросила набрати її за кілька хвилин і теж потім слухавку не брала.

Зазначимо, що депутатський корпус запити від профільних відділів стосовно Програми «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази Броварської центральної районної лікарні на 2015—2017 роки» — народні обранці підтримали.

За інформацією головного лікаря Валентина Багнюка та його заступника Григорія Павліна, у Броварах близько 40 осіб, яким необхідно проходити процедуру гемодіалізу, 20-м з яких потрібно проходити, щонайменше, двічі на тиждень.

На минулому засіданні оперативної наради міський голова Ігор Сапожко зазначив, що Білоцерківські центральні лікарні, які до цього часу приймали броварських пацієнтів, заявили, що робити цього більше не будуть.

Вакантні посади в центр гемодіалізу:

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017