Земля під гаражі: питання розглянуть 29 квітня у військкоматі

Актуально, Новини 21 Кві. 2017 р., 16:09 240

Проект рішення щодо виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів учасникам АТО, волонтерам та членам сімей загиблих учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції, імовірно, буде знятий з порядку денного сесії міської ради 11 травня.

Такий висновок напрошується із заяви групи волонтерів та учасників АТО, яка прозвучала 21 квітня під час засідання депутатської комісії з земельних питань.

Група волонтерів та бійців АТО, а також радник міського голови з питань АТО Сергій Малець звернулися до депутатів-членів комісії з пропозицією не розглядати під час засідання проект рішення. Мотивували волонтери та учасники АТО тим, що проект рішення потребує додаткового вивчення. Зазначимо, що заява відбулася в присутності міського голови Ігоря Сапожка, який зайшов на засідання буквально за кілька хвилин.

Нагадаємо, проектом рішення передбачалося надання дозволу на розробку проектів землевідведення щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів. У проекті рішення зазначено, що сам проект підготовлений на підставі клопотання учасників АТО, учасників бойових дій, волонтерів та членів сімей загиблих учасників АТО та бойових дій, а також враховуючи протокол засідання координаційної ради учасників АТО від 6 квітня. Однак на засіданні Координаційної ради АТО розглядали лише Положення про надання земельних ділянок, тоді як жодних списків не формувалося.

Як розповіли у перерві засідання волонтери та бійці АТО, проект рішення буде розглянуто на Координаційній раді 29 квітня, яка відбудеться у «широкому форматі» – за участі броварських волонтерів, учасників АТО та бойових дій, членів Координаційної ради АТО. Передбачається, що спільне засідання відбудеться о 10.00 у Броварському об’єднаному міському військовому комісаріаті, за участю також і керівництва військкомату. Головним питанням на нараді стане коригування списку тих, хто матиме право на отримання земельних ділянок під індивідуальні гаражі.

У якому вигляді проект рішення надійде на Погоджувальну раду, що передує сесії міської ради і де узгоджується порядок денний, стане зрозумілим за підсумками Координаційної ради.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017