18 січня Будинок дитячо-юнацької творчості запрошує на «Різдвяні дзвони»

Новини 15 Січ. 2017 р., 10:06 281

Завершуються останні приготування до традиційного різдвяного дійства «Різдвяні дзвони – 2017», яке з великим натхненням і відповідальністю щорічно проводить для мешканців Броварів Будинок дитячої та юнацької творчості Управління освіти і науки БМР. Захід відбудеться 18 січня о 15.00 в Міському культурному центрі «Прометей».

Цьогорічне різдвяне дійство, над створенням якого працюють творчі дитячі та педагогічний колективи БДЮТ на чолі з Валентиною Павлученко, не стане виключенням з правил, як в сенсі чудової святкової атмосфери, так і високої виконавської майстерності та сценічної культури,

Духовні піснеспіви, колядки, щедрівки у виконанні Народного вокального ансамблю «Калинка», який очолює художній керівник колективу, Заслужений вчитель України Любов Шумовська, та Зразкового театру народної пісні «Словʼяночка» під керівництвом професійної співачки Тетяни Мурзай, сподіваємося, додадуть святу неперевершеного народного колориту, та стануть своєрідним місточком, який об’єднає покоління.

Народно-вокальний ансамбль "Калинка

"

Зразковий театр народної пісні «Словʼяночка»

Неперевершеною хореографією зачарує гостей свята Народний ансамбль класичного танцю «Галатея», яким керує відмінник освіти України Наталія Лисохмара. Його вихованки подарують глядачам вишукані танцювальні композиції «Зимова казка», «Новорічний бал» та відому на увесь світ композицію «Лебідь» Сен-Санса у виконанні солістки колективу Олександри Гурт.

Народний ансамбль класичного танцю «Галатея»

Рідкісні хвилини естетичної насолоди з приємними сюрпризами отримають наші глядачі від Зразкового хореографічного ансамблю «Каприз», художній керівник Світлана Маринич, які підготували театрально-хореографічну композицію «Ніч перед Різдвом».

Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз»

Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна», художній керівник Ірина Бездушна, зачарує блискучою композицією «Квіти Елеріни».

Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна»

Хореографічний ансамбль «Броварчаночка», яким опікується Оксана Мінько, подарує глядачам танцювальну композицію народів світу, а хореографічні ансамблі «Вікторія» та «Феєрія Денс», що ними керують, відповідно Алла Третяк і Наталія Дудник, виконають цікаві хореографічні композиції «Різдвяна ніч» та «Шторм» а також — «На канікули в село».

Хореографічний ансамбль «Броварчаночка»

Хореографічний ансамбль "Вікторія

"

Хореографічний ансамбль "Феєрія Денс

"

Танок «Ча-ча-ча» підготував для шанувальників латино-американської танцювальної програми ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» під керівництвом Олександра Костюкова.

Учасники нашого різдвяного дійства матимуть змогу також познайомитися з юними майстрами художнього слова — вихованцями літературно-мистецької студії «Горислово» під керівництвом відмінника освіти України Михайла ШмаляНіно Шенгелією та Іваном Літвіновим.

Ансамбль спортивно-бального танцю "Гармонія

"

Літературно-мистецька студія "Горислово

"

Продемонструють свою майстерність також дівоче тріо «Браво» та гурт «Схід сонця», що його створили педагоги Валентин Глухенький і Володимир Пірожак.

Постійні наші прихильники матимуть змогу знову зустрітися з як уже відомими солістами-виконавцями Тетяною Мурзай, Юлією Деревʼянко, Іриною Солоян, Анастасією Пічуріною, так і з новими — педагогами-хореографами Андрієм Скуратовим, Михайлом Мішиним, Марією Маринич та іншими.

Юлія Дерев'янко

Протягом усього вечора з глядачами будуть чудові персонажі, які поведуть усіх в новорічно-різдвяне дійство: Михасик — Михайло Бех, та Настуня — Анастасія Радзивіл.

З великою радістю і християнською любовʼю запрошуємо усіх на свято!

У матеріалі використані фото із сайтів БДЮТ та At Brovary

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018