21 березня громадські формування ознайомлять з маршрутами патрулювань

Новини 20 Бер. 2017 р., 13:14 94

Для громадських формувань міста уже розроблені проекти маршрутів патрулювань. Про це під час оперативної наради виконавчих органів міської ради розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Петро Приказчик. Проекти підготовлені за протокольним дорученням виконкому під час засідання 28 лютого.

За словами Приказчика, на вівторок 21 березня планується робоча нарада за участю громадських формувань, де їх буде ознайомлено з проектами маршрутів. Тоді ж буде оголошена інформація щодо єдиного Штабу громадських формувань, відповідальність за підготовку до створення якого за протокольним дорученням виконкому покладено теж на пана Приказчика. Час проведення наради, за словами Петра Васильовича, уточнюється.

Як розповів «Трибуні-Бровари» керівник громадського формування «Руєвит» Володимир Жадан, ним були взяті у поліції маршрути, які ще формувалися міліцією за радянські часи і доопрацьовані. «Основу маршрутів взято з інформації ще міліції і нашою організацією допрацьовано. Ми переконані, що важливий результат, а хто готував ці проекти — «Руєвит» чи відділ надзвичайних ситуацій міськради, для нас не принципово», — розповів Володимир Жадан.

Володимир Жадан.

Також він заявив, що у піших маршрутах патрулювання «Руєвит» брати участі не буде. «Ми вже три роки по п’ятницях, суботах та неділях патрулюємо власним транспортом, даємо його у користування, даємо людей. Виставляти ще паралельно людей на піші патрулювання, думаю, буде неправильно. У Броварах окрім нас більше десятка громадських формувань, нехай вони долучаються до роботи», — зазначив Жадан.

Нагадаємо, 28 лютого виконавчий комітет міської ради з 16-и наявних громадських формувань у місті, рекомендував юридичному відділу підготувати необхідні документи для скасування реєстрації двох — «Грози» та ДНД, а роботу решти громадських формувань визнав задовільною.

Раніше на позачерговій сесії міської ради 19 січня було затверджено «Комплексну програму заходів із забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку у місті Бровари на 2017 рік».

За програмою передбачається виділення коштів з міського бюджету на надання матеріального заохочення членам громадських формувань, придбання обладнання, оргтехніки, автотранспорту та утримання приміщення на суму в 1,411 млн грн.

Громадські формування будуть проводити патрулювання винятково з представниками поліції.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017