3 квітня відбудеться позачергова сесія: на порядку денному — лише два питання

Новини 31 Бер. 2017 р., 14:26 273

У понеділок, 3 квітня, о 10.00 відбудеться позачергова сесія міської ради. Про це «Трибуні-Бровари» повідомили депутати, посилаючись на інформацію Сектору забезпечення діяльності міської ради.

На сесію виноситься два питання:

— Про звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Доповідатиме голова фракції «Свобода» Олег Шевчук.

— Про звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Доповідатиме голова фракції УКРОП Володимир Білокінь.

У пояснювальній записці до проекту рішення, про який доповідатиме Олег Шевчук, повідомляється, що депутати Броварської міської ради відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» вимагають від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана:

  1. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.
  2. Позбавити банки Російської Федерації ліцензій та права працювати на території України, обмежити роботу російських платіжних систем, з наступним припиненням роботи.
  3. Засуджують застосування силових методів до учасників блокади, і вимагають від МВС України та Антитерористичного центру СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.
  4. У зв’язку з подіями, що відбулися 13.03.2017 року біля залізничної станції у Донецькій області висловлюють своє занепокоєння силовим вирішенням даної ситуації, і вимагають створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України та детально розслідувати її причини. Винних посадових осіб притягнути до відповідальності.
  5. Вимагають від депутатів Верховної ради України прийняти законопроект «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».
  6. Невідкладно звільнити затриманих під час розгону учасників блокади окупованих районів донецької та Луганської областей, які не скоїли тяжких кримінальних правопорушень.
  7. Ухвалити закон України «Про тимчасово окуповані території України».
  8. Висловлюють своє обурення та вимагають від депутатів Верховної Ради України плідної праці, відповідно до ухвалених планів законодавчої діяльності. Вважають неприпустимим відсутність депутатів на пленарних засіданнях Верховної ради України, порушення трудової дисципліни, невиконання плану законодавчої діяльності, у тому числі депутатами урядової коаліції, які зобов’язані ухвалювати закони для забезпечення роботи Уряду України.

У пояснювальній записці до проекту рішення ініціативи депутата Володимира Білоконя наголошується, що до грудня 2015 року в правилах користування електричною енергією існувала норма, за якою установи та організації, які фінансуються з державного або місцевого бюджетів, здійснювали повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз за фактичними показниками засобів обліку електричної енергії. Натомість Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 29 жовтня 2015 року бюджетні установи та організації прирівняли до інших комерційних підприємств і змусили сплачувати за електроенергію у формі попередньої оплати у розмірі вартості заявленого обсягу споживання електричної енергії на відповідний розрахунковий або плановий період.

Оскільки, як наголошується у пояснювальній записці, діяльність органів місцевого самоврядування чітко регламентована Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», та діє таке поняття як бюджетна дисципліна, а бюджетні організації обмежені у питаннях проведенні будь-яких виплат, проектом рішення передбачається вимога депутатами міської ради скасувати «лобістську» норму правил, на яку посилаються енергогенеруючі кампанії та повернути попередні правила проплати органами місцевого самоврядування, а саме, після подання звітів за спожиту електроенергію.

 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017