30 листопада офіційно розпочне роботу дитсадок «Казка»

Новини 29 Лис. 2016 р., 13:01 370

Під час оперативної наради виконавчих служб міськради начальники управлінь та відділів анонсували чимало цікавих подій у місті.

Так, начальник управління освіти і науки Оксана Мельник розповіла, що у Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшов семінар на тему «Система роботи зі становлення лідерів» для заступників директорів та координаторів лідерів учнівського самоврядування.

Оксана Мельник

Оксана Мельник

Також Оксана Миколаївна повідомила, що 30 листопада розпочне роботу дитсадочок «Казка», а 1 грудня у школі №5 до Дні інвалідів планується захід «Разом із Червоним Хрестом». Нагадаємо, що на відкритому конкурсі директором дитсадка обрали вихователя-методиста ДНЗ «Катюша» Валентину Сільвертюк.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Лариса Теплюк зауважила, що на цьому тижні продовжуються виплати опікунам-піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, на придбання шкільної та спортивної форми для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Допомогу отримають 82 родини з міського бюджету по 880 грн.

19 грудня у концерт-холі «Термінал» відбудеться святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО. Уже забрані з друку запрошення і на тижні їх розповсюдять.

У середу 30 листопада відбудеться комісія з захисту прав дитини.

На вихідних, 26-27 листопада, відбулися змагання з китайського боксу, присвячені 76-й річниці з дня народження Брюса Лі. У змаганнях взяли участь 60 спортсменів. Про це розповів начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков.

Дмитро Рожков

Дмитро Рожков

Розпочалися змагання з волейболу серед дівочих шкільних команд. За півтора тижня, на 7 грудня, заплановано фінал змагань у ЗОШ №7.

3 грудня, в суботу, в легкоатлетичному манежі відбудуться обласні змагання — фінальна частина міжгалузевої Спартакіади працівників профспілки. Спартакіада включатиме змагання з шашок, шахів, настільного тенісу, перетягування канату і дартсу.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017