Акція проти підвищення цін на проїзд: долучитися можуть депутати

Актуально, Новини 03 Лют. 2017 р., 19:17 287

6 лютого о 8.00 біля магазину «Варус» на вулиці Гагаріна відбудеться акція «Безпечний проїзд за доступні ціни. Бровари».

Ініціатори заходу виступають проти необгрунтованого підвищення цін на проїзд на приміське сполучення Бровари-Київ та за те щоб не підвищувався тариф на проїзд на міських маршрутах. Нагадаємо, що наприкінці січня ціна проїзд між Броварами та Києвом зросла на 3 гривні і складає 12 грн. (раніше була 9).

Як розповіли ініціатори акції, заява на проведення заходу уже подана до Броварської міської ради та зареєстрована ще 1 лютого.

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», депутат Ірина Веремчук звернулася з офіційним листом до секретаря міської ради Петра Бабича з проханням дати доручення Апарату міської ради оповістити депутатський корпус про проведення такої акції.

Кореспондент «Трибуни-Бровари» попросив депутата Ірину Веремчук, як члена бюджетної комісії, прокоментувати, наскільки можливим є реалізація вимог ініціаторів акції щодо проїзду для школярів по 1 гривні, зважаючи на те, що вочевидь, доведеться компенсувати витрати за проїзд з міського бюджету.

«У інших містах добилися того, щоб учні їздили в транспорті по низьких тарифах або безкоштовно. Вони ще не заробляють гроші і не можуть сплачувати за себе.

У компенсації витрат на дітей має бути зацікавленим, в першу чергу, міський голова Ігор Сапожко, а управління економіки на чолі з Миколою Загуменним має віднайти механізми вирішення цієї проблеми разом з перевізниками та представниками громадськості.

Якщо керівництво міста матиме політичну волю, то спільними зусиллями можна все вирішити», — заявила пані Веремчук.

Головні вимоги ініціаторів акції:

— Залишити проїзд 3,50 по Броварах та повернути вартість проїзду 9 грн до Києва до обґрунтування тарифу;

— 1 грн. за проїзд школярам на постійній основі;

— проти дотацій перевізників з міського бюджету до прозорого обліку кількості пільгових категорій людей;

Нагадаємо, що на позаминулому засіданні виконком відклав на довивчення регуляторні акти, які передбачали визначення тарифів на міський проїзд, однак самого проекту рішення не було оприлюднено.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018