Анонс: Громадська рада при міліції збирається на де-юре останнє засідання

Новини 05 Лис. 2015 р., 8:02 1

Завтра, 6 листопада, о 16.00 в приміщенні актового залу Броварського міськрайонного відділу ГУ МВС України в Київській області (вулиця Кірова, 24) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Броварській міліції.

Де-юре це буде останнє засідання Громадської ради при Броварській міліції — правоохоронному органі в тому вигляді, якому вона зараз є.

Як розповів кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» секретар Громадської ради при Броварській міліції Руслан Яремчук, у зв’язку з тим, що 7 листопада вступає в дію закон про національну поліцію, нині усі міліціонери виведені поза штат і будуть призначені тимчасово виконуючими обов’язки поліцейських, доки не пройдуть атестацію.

«Юридично від 7 листопада Громадська рада при міліції перестане існувати, оскільки перестане функціонувати орган, при якому вона створена. Саме це буде найголовнішою темою засідання. Треба, по-суті, формувати нову Громадську раду», — сказав Руслан Яремчук.

Додамо, що двоє членів Громадської ради — Аліна Дяченко (громадська організація «Прозоре суспільство») та Юрій Скотніков (громадське формування з охорони громадського порядку «Правопорядок») здобули перемогу на місцевих виборах до Броварської міської ради і невдовзі отримають статус депутатів.

 

при міліції-2

при міліції-3

Як зазначають представники Громадської ради при Броварській міліції, вони запрошують увесь бажаючий актив міста спільно з керівництвом Броварської міліції обговорити вищезгадані теми.

Фото — видання «Маєш право знати»

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018