Батюк дотримав обіцянку: голоси для проведення сесії зібрані

Актуально, Новини 16 Лют. 2016 р., 15:22 167

12 депутатів чотирьох фракцій — «Солідарність», «Самопоміч», «Свобода» та «Демократичний Альянс» підписали лист-звернення до міського голови Ігоря Сапожка про проведення позачергової сесії міської ради щодо кадрових питань — обрання секретаря, заступників міського голови та керуючого справами виконкому. Таку інформацію виданню «Трибуна-Бровари» надали депутати «Солідарності» Євген Гредунов та Сергій Батюк. До речі, останній виконав свою обіцянку і зібрав підписи на проведення позачергової сесії, оскільки Сапожко так і не спромігся призначити дату скликання.

Підписантами стали депутати:

— фракція «Солідарність» у повному складі;

— Андрій Василенко («Самопоміч»);

— Олег Шевчук («Свобода»);

— Аліна Дяченко та Олег Берестовий («Демократичний Альянс»);

гредунов-1

гредунов-2

Як пояснили депутати, за мету ставилося зібрати підписи необхідної для проведення сесії кількості депутатів (третина, тобто, 12). Саме цим пояснюється те, що фракції «ДемАльянсу», «Свободи» та «Самопомочі» підписалися не в повному складі, оскільки не всі депутати були на той час вільні. Лист зареєстровано в апараті ради.

Тепер, за регламентом, міський голова Ігор Сапожко зобов’язаний скликати сесію не пізніше двох тижнів. Відмова ж може стати приводом для звинувачень, що міський голова ухиляється від виконання своїх обов’язків.

До того ж, треба зважати, що для проведення сесії необхідний кворум — половина складу депутатів + 1, тобто, 19 депутатів.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017